6 Otobüsün İlk Sürüşünü Bakan Eroğlu Yaptı

23 Haziran 2016 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, göreve geldiği günden itibaren ulaşıma verdiği önem nedeniyle Belediyemiz araç filosunda büyük değişim gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkan Bozkurt’un talimatıyla son olarak ilçemiz ile Afyonkarahisar arasında yolcu taşımacılığında kullanılmak üzere son model 6 adet 29+1 yolcu otobüsü Belediyemiz şirketlerine kazandırıldı. Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Ak Parti İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törenle hizmete başlayan araçların ilk sürüşünü Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu yaptı.

Açılış öncesinde konuşma yapan Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, araçların şehirlerarası yolculuk standartlarında ultra konforlu olduğun belirterek, “Doğa dostu, yakıt tasarruflu, modern araçlarımız, halkımızın daha kaliteli ve güvenli ulaşımı için belediyemize kazandırdık. Rabbim kazasız belasız yolculuklar nasip eylesin. Bu araçlarımızın şuanda belediyemize yaklaşık olarak 1.5 milyon liralık maliyeti var” dedi. Başkan Bozkurt, araçların ilçe halkına hayırlı olmasını temenni etti.
Açılış öncesi konuşma yapan Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu ise Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un çalışmalarını taktir ederek, “Çalışkan Başkanımız, benim İski’den elemanım” dedi. Bakan Eroğlu, araçların hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiğini belirtti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.