EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK,İLAN REKLAM VERGİSİNDE SON GÜN 30 KASIM

Emlak, İlan Reklam ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2.Taksitlerinin son ödeme tarihi 30 Kasım Cuma günüdür. Vatandaşlarımız ödemelerini, Bel...Duyurunun Devamı..

İmar Barışı’nda Başvurular Başladı

İmar Barışı'nda Başvurular Başladı Kamuoyunda "lmar Barışı" olarak bilinen, 13 milyon konutun imar Ve iskan sorununu çözmesi hedeflenen ...Duyurunun Devamı..

7143 Sayılı yapılandırma kanununda son gün 31 Temmuz

18.05.2018 Tarih ve 30425 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7143 Sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kaps...Duyurunun Devamı..

Yağmur Duasına Davet

Şuhut Belediyesi, Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Ziraat Odası tarafından organize edilen. 8 Mayıs 2018 Salı Günü yani Yarın, İlçemiz Şehi...Duyurunun Devamı..

Duyuru Arşivi

Başkan Bozkurt’tan STK’lara Ziyaret

Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT, ilçedeki sivil toplum kuruluşu başkanlarını ziyaret etti. Başkan Bozkurt , Şuhut Türkiye Muharip G...Haberin Devamı..

“OSB Bizden Önce Tabeladan İbaretti”

2009'dan günümüze Şuhut'ta her alanda destan yazan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemiz ekonomisinin tarım ve hayvancılığın ...Haberin Devamı..

“Aşkımız, Sevdamız Şuhut, 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlu Olsun”

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, sevginin insan hayatı...Haberin Devamı..

“Özel Sektörü Sürekli Teşvik Ettik”

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçemizde daha fazla istihdam alanları oluşturmak amacıyla özel sektöründe teşvik edildiğini k...Haberin Devamı..

Haber Arşivi

Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT, ilçedeki sivil toplum kuruluşu başkanlarını ziyaret et...
2009'dan günümüze Şuhut'ta her alanda destan yazan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ...
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle bir mesaj ya...
Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT, ilçedeki sivil toplum kuruluşu başkanlarını ziyaret etti. Başkan Bozkurt , Şuhut Türkiye Muharip Gaziler Derneği,Şuhut Muhtarlar Derneği,Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası,Şuhut Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi,Şuhut Şoförler ve Otomobilci...
2009'dan günümüze Şuhut'ta her alanda destan yazan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemiz ekonomisinin tarım ve hayvancılığın yanında sanayi alanında da güçlenmesine büyük önem verdi. 2009'dan önce sadece bir tabeladan ibaret olan Şuhut Organize Sanayi Bölgesi Başk...
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, sevginin insan hayatında çok önemli bir unsur olduğunu kaydederek, "İnsan sevgi olmadan hiçbir şeyi başaramaz. Herşeyin temelinde sevgi vardır. Dinimiz birbirimiz...
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçemizde daha fazla istihdam alanları oluşturmak amacıyla özel sektöründe teşvik edildiğini kaydetti. Başkan Bozkurt, Şuhut'ta daha çok iş alanları oluşturmak maksadıyla bir çok çalışmanın 2009'dan günümüze Belediyemiz tarafınd...
İhale Takip
İhalelerimizi teknik şartnamelerimizi buradan takip edebilirsiniz.
BİMER
Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Başvuru Linki
Meclis Kararları
Kurumumuzdaki meclis gündem ve kararlarını buradan takip edebilirsiniz.
Etkinlik Takvimi
Belediyemizdeki ve ilçemizdeki etkinliklerimizi takip edin.
Foto Galeri
Şuhut ile ilgili tüm resimleri buradan görebilirsiniz.

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem