“Gençlik Spor Merkezi Açılışına Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlanılan, ilçemizde sporun ve sporcunun desteklenme...Duyurunun Devamı..

Kamuoyu Açıklaması

ZARURİ BİR AÇIKLAMA Maliki Şuhut Belediyemiz olan ve Şuhut-Afyonkarahisar arası taşımacılık yapan otobüs şirketlerimizin Yolcu Bilet Fiya...Duyurunun Devamı..

EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK,İLAN REKLAM VERGİSİNDE SON GÜN 30 KASIM

Emlak, İlan Reklam ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2.Taksitlerinin son ödeme tarihi 30 Kasım Cuma günüdür. Vatandaşlarımız ödemelerini, Bel...Duyurunun Devamı..

İmar Barışı’nda Başvurular Başladı

İmar Barışı'nda Başvurular Başladı Kamuoyunda "lmar Barışı" olarak bilinen, 13 milyon konutun imar Ve iskan sorununu çözmesi hedeflenen ...Duyurunun Devamı..

Duyuru Arşivi

”Başkan Bozkurt 23 Nisan Kutlamalarına Katıldı”

Başkan Bozkurt, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yıl dönümü kutlama ...Haberin Devamı..

”Başkan Bozkurt’tan 23 Nisan Mesajı”

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt yayımlam...Haberin Devamı..

Başkan Bozkurt Berat Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Bozkurt, mesajında, “Berat Kandili, Müslümanlar olarak vi...Haberin Devamı..

Başkan Bozkurt, 3.Kez Mazbatasını Aldı

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden göreve seçilmesi nedeniyle Şuhut tarihinde ilk defa 3 dönem üst ...Haberin Devamı..

Haber Arşivi

Başkan Bozkurt, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ...
Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Bozkurt, mes...
Başkan Bozkurt, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yıl dönümü kutlama programları kapsamında ,İlçemiz Anadolu lisesi Ömer Halis Demir kapalı spor salonunda yapılan kutlamalarına katıldı. Başkan Bozkurt ,Ülkem...
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt yayımlamış olduğu mesajında, ''Bizleri çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracak olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoc...
Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Bozkurt, mesajında, “Berat Kandili, Müslümanlar olarak vicdanlarımızı muhasebeye çekme, nefislerimizi terbiye etme, kötülüklerden arınma ve hatalarımızın telafisi için eşsiz bir fırsat sunmakta...
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden göreve seçilmesi nedeniyle Şuhut tarihinde ilk defa 3 dönem üst üste Başkanlık Makamına seçilen isim oldu. Bugün Şuhut İlçe Seçim Kurulu'nda gerçekleştirilen törenle 3.kez mazbatasını alan Başkan Bo...
İhale Takip
İhalelerimizi teknik şartnamelerimizi buradan takip edebilirsiniz.
BİMER
Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Başvuru Linki
Meclis Kararları
Kurumumuzdaki meclis gündem ve kararlarını buradan takip edebilirsiniz.
Etkinlik Takvimi
Belediyemizdeki ve ilçemizdeki etkinliklerimizi takip edin.
Foto Galeri
Şuhut ile ilgili tüm resimleri buradan görebilirsiniz.

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem