Antalya OSB’den Şuhut Belediyesine Ziyaret

31 Ocak 2020 Şuhut Belediyesi

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki heyet Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret ettiler.Ziyarete Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Us ve İl Genel Meclisi üyesi Umut Eroğlu’da katıldı.

Şuhut Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet toplantısına eşlik eden Ali Bahar Organize Sanayi Bölgesi Yetkilisi Erol Ünsoy’un Şuhut OSB hakkında sunumunu dinledi.

Sunum sonrasında Antalya OSB hakkında bilgiler veren Ali Bahar yönetim kurulu şemasını ve işleyiş hakkında da bilgiler verdi.

Ziyareti için Ali Bahar’a teşekkür eden Başkan Bozkurt”Şuhut OSB için temaslarımızı sürdürüyoruz.Ali Başkan bizi Antalya’ya davet etti.Antalya’ya en kısa zamanda heyetimizle gidip Şuhut OSB’nin konumunu,fırsatlarını,geleceğini firmalara anlatacağız.Her koldan Şuhut için çalışmalarımıza devam ediyoruz”dedi.

Şuhut heyetini en kısa zamanda Antalya’da görmek istediğini belirten Ali Bahar misafirperverlikleri için teşekkür edip ilçeden ayrıldı.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.