Bakan Eroğlu Baba Ocağı Şuhut’ta.

19 Haziran 2020 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr.Veysel Eroğlu Şuhut’a ziyaret gerçekleştirdi.

Şuhut Kaymakamlığı bahçesinde Şuhtu Kaymakamı Nurullah Kaya Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Ak Parti İlçe Başkanı Ali Diren il Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir’in yanı sıra çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.

Şuhut Kaymakamlığı ziyareti sırasında açıklamalar yapan Bakan Eroğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Keşkek Evi ve Tarihi Şuhut evi projeleri hakkında da açıklamalarda bulunan  Eroğlu’’25 Ağustos’u 26 Ağustosa bağlayan gece Keşkek Evini açıyoruz’’dedi.

Kaymakamlık ziyareti sırasında Bakan Eroğlu’na  Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen ve Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de eşlik etti.

Bakan Eroğlu Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un davetine üzerine Şuhut Belediye Otelinde düzenlenen programa geçti.Programa yürüyerek geçen Bakan Eroğlu yolda karşılaştığı hemşehrileri ile gönül selamı ile selamlaştı.

Otelde hazırlanan programda konuşan Eroğlu’’Ak Parti hükümeti olarak yatırım konusunda destanlar yazdık.Biz yaptık gene en iyisini biz yaparız’’dedi.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada ‘’Ak Parti hükümeti zamanında ilçemizde devasa yatırımlar yapıldı.Alt yapıdan üst yapıya,eğitimden sağlığa her alanda yapılan yaırımlarda büyük emeği olan Bakanımız  Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na sizlerin huzurunda birkez daha teşekkür ediyorum’’dedi.

Düzenlenen programda Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh Ali Diren,Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen de konuşma yaptı.

Bakan Eroğlu Şuhut ziyaretleri kapsamında Nadir Özsoy’a taziye ziyaretinde bulundu.

Şuhut keşkek evinde incelemelerde bulunan Bakan Eroğlu çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Şuhut Kültür evi olarak hizmete açılması planlanan ve restorasyonu devam eden tarihi konakta Bakan Eroğlu’na temsili anahtar takdim edildi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.