Bakan Eroğlu Keşkek Evi Projesini Yerinde İnceledi

24 Ekim 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi ve Şuhut Kaymakamlığı ile ortaklaşa yürütülen Şuhut Keşkek Evi Projesini Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu inceledi.Projenin çok güzel olduğunu vurgulayan Veysel Eroğlu ”Belediye Başkanımıza ve Şuhut Kaymakamımıza Emekleri için Teşekkür Ederiz.Projeyi 25 Ağustos 2020 Zafer Haftası Etkinliklerine Yetiştirmek için bizde elimizden gelen gayreti göstereceğiz”dedi.
İncelemeye Bakan Veysel Eroğlu’nun yanı sıra Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Ak Parti ilçe Başkanı İnş.Müh. Ali Diren,Şuhut İl Genel meclisi Üyesi Umut Eroğlu,Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy,Belediye Meclis Üyesi Ömer Karahan da katıldı.
İncelemeden Sonra Konuşan Başkan Bozkurt”Mülkiyeti Belediyemize ait olan arsaya yapılacak olan keşkek evi için hazırlıklarımızı tamamladık.Bakanımızda projeyi çok beğendi.Konum olarak burayı seçmemizin ana nedeni yılda ortalama 40000 misafir ağırlayan Atatürk Evimize yakın olmasından dolayı burayı seçtik.İnşallah 2020 yılının Ağustos ayına yetiştireceğiz.Kaymakamımızla birlikte el ele çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.Keşkek evimiz tüm şuhutlu hemşehrilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun”dedi.
İncelemeden Sonra Bakan Eroğlu Şuhut Kaymakamlığını ziyaret edip ilçeden ayrıldı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.