Bakan Eroğlu, STK, Muhtarlar ve Esnaflarla Kahvaltıda Buluştu

okGeri

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tarafından belirli aralıklarla organize edilen İlçemiz Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaflar, Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla gerçekleştirilen Sivil Toplum ve Muhtarlar Buluşması programına Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’da katıldı.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un projelerinden olan Şuhut Belediye Oteli’nde gerçekleştirilen kahvaltılı programda, Bakanımı Eroğlu, ilçemiz ve ülkemiz gündemine dair açıklamalarda bulunarak, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaflar, Mahalle ve Köy Muhtarlarının sorun ve taleplerini aldı. Başkan Bozkurt’u organizasyon nedeniyle tebrik eden Bakan Eroğlu, Şuhut Belediye Oteli’nin de Şuhut’a yakışır bir tesis olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Programda Başkan Bozkurt ise, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Esnafların, Köy ve Mahale muhtarlarının önemine değinerek, bu tarz organizasyonlar ile bir araya gelip ilçemiz adına ortak bir akıl yürütmenin gayretinde olduğunu kaydetti. Başkan Bozkurt, programın ardından Bakan Eroğlu’na yeni açılan otelin tanıtımını gerçekleştirdi.

Eklenme Tarihi;5 Mart 2018 Pazartesi |Katagori ; Haberler, Manşet|
Bu Yazıya Facebook Üzerinden Yorum Yapabilir ve Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz

tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem