Bakan Eroğlu, Şuhut Belediyesi’ni Ziyaret Etti.

10 Temmuz 2015 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ve Şuhut Belediyesini ziyaret etti. Bakan Eroğlu’nun gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Başkan Bozkurt, “2009 yılı itibari ile Şuhut’ta bir çok çalışma gerçekleştirildiğini bu çalışmaların hayata geçerek hizmete dönüşmesinde bizlerden desteğini esirgemeyen, Muhterem Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na minnettarız” dedi. Başkan Bozkurt, Bakan Eroğlu’na son yıllarda gerçekleştirilen çalışmaları anlatarak, Şuhut Belediyesi’nin eksik kaldığı noktalarda Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu’dan destek talep etti. Başkan Bozkurt, ilçemizde yapılması hedeflenen projeleri Bakan Eroğlu’na taktim ederek, projelerin hayata geçmesinde katkı ve destek istedi.

Bakan Eroğlu “Bu Dönemde Yapılan Hizmet Cumhuriyet Döneminde Yapılmadı”

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Şuhut Belediyesine gerçekleştirdiği ziyarette konuştu. Bakan Eroğlu, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u kendisinin İSKİ Genel Müdürlüğü yaptığı dönemden tanıdığını belirtti. Başkan Bozkurt’un İSKİ’de birlikte çalıştıklarını belirtti. Başkan Bozkurt’un o dönemde Şuhut’ta esnaflık yapmayı tercih ederek ayrıldığını belirten Bakan Eroğlu, “Başarılı Belediye Başkanımız Recep Bey, 2009 yılından itibaren, 2 dönemdir Şuhut’ta büyük hizmetlere imza attı. İnşallah bundan sonrada çitayı yükselterek daha büyük projeleri hayata geçirecektir” dedi.  Başkan Bozkurt’un Şuhut’ta Belediyecilik alanında bir çok sorunu çözdüğünü sözlerine ekleyen Bakan Eroğlu, Başkan Başkan ile  birlikte Şuhut’ta altyapı ve üst yapı sorunlarının neredeyse bittiğini belirtti.Bakan Eroğlu, Başkan Bozkurt’un sunduğu projeleri beraberindeki yetkililere talimat vererek takip edilmesini istedi.  Şuhut’un tarihinde görmediği ve göremeyeceği hizmetleri Ak Parti döneminde ve Recep Bozkurt döneminde aldığını belirten Bakan Eroğlu,  Ak Parti öncesi Şuhut ile şimdiki Şuhut arasında dağlar kadar fark var dedi. Bakan Eroğlu,  “Şuhut’a kısa sürede yapılan hizmetler, Cumhuriyet tarihinde yapılmadı. Bizler İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu nedenle insanımıza önem veriyor, insanımız için hizmet üretiyoruz. Şuhut’ta bunun en güzel örneğidir” dedi.

Bakan Eroğlu’na Kalabalık Heyet Eşlik Etti

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu’na, Şuhut Belediyesine gerçekleştirdiği ziyarette, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Remziye Sıvacı, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Devlet Su İşleri bölge yetkilileri ve bazı kurum yetkilileri eşlik etti. Bakan Eroğlu buradaki ziyaretin ardından, İlçemiz Ulu Cami’deki restorasyon çalışmalarını inceledi. Buradaki incelemelerin ardından  Şuhut Belediyesi Prof.Dr. Veysel Eroğlu İş Merkezi’de yeni düzenlenen ve aynı zaman da açılışını gerçekleştirdiği Şelale Düğün Salonu’ndaki iftar programına katıldı.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.