BASIN-YAYIN ÇALIŞANLARI İSİMSİZ KAHRAMANLARDIR

09 Ocak 2014 Şuhut Belediyesi

      Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Bozkurt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, Gazete sayfasında, Televizyon ekranında insanların çaylarını yudumlayarak okuduğu veya izlediği haberlerin arkasında basın çalışanlarının emeği olduğunu belirtti.

Basın mensuplarının halk adına gören, gözlemleyip kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken zamanından, ailesinden fedakarlıkta bulunan ve adeta kamu görevlisi olarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Recep Bozkurt , Çok zor şartlarda mesleklerini yürüten, halkın gözü, kulağı olan, idarecilere ışık tutan medya mensuplarının özverili çalışmalarını takdir etmemek mümkün değil. Basının işlevlerini yerine getirmesini sağlayan basın-yayın çalışanları, bu kurumların isimsiz kahramanlarıdır.

Bu vesileyle, insanların ortak sesi, gözü, kulağı olan, basın meslek ilkeleri doğrultusunda görevlerini başarıyla ifa eden başta gazetecilerimiz olmak üzere basın-yayın organlarımızın tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk, başarı ve esenlikler dilerim.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.