Başkan Bozkurt Denetimde!

25 Şubat 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt belediyeye bağlı bazı birimlerde denetim gerçekleştirdi.Denetimlerine Şelale Düğün Salonu ile başlayan Recep Bozkurt’a Şuhut Belediyesi Kültür ve Sosyal İşl.Md. Abdullah Gül ve Şuhut Belediyesi Fen İşl.Md. Abdullah Zeybek te eşlik etti.

Temizlik konusuna çok dikkat eden Başkan Bozkurt sorun gördüğü yerlerde çalışanlara uyarılarda bulundu. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Belediye otelinde incelemelerine devam etti.Yeni yapılan çalışmaların ardından kapasitesi arttırılan Otelin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Bozkurt temizlik yönünden otel yöneticisi ve çalışanlarını tebrik etti.Prof.Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezinin çevresinde de incelemeler yaptıktan sonra Otopark’a inen Başkan Bozkurt araç kapasitesi,doluluk oranı hakkında bilgiler alıp sürekli kalan araçlar hakkında araç sahiplerine uyarıların gönderilmesinin emrini verdi.

Şuhut Belediyesi Hayvan Borsasında da incelemelerde bulunan Başkan Bozkurt yeni yapılan hayvan indirme rampaları ve açık hava patoklarının kullanım durumu hakkında yetkili personellerden bilgiler aldı.Koyun pazarı tarafında da incelemeler yapan Başkan Bozkurt ”Birimlerimize  ve ekip arkadaşlarımıza ara ara denetimler gerçekleştiriyoruz.Denetimlerimizin başlıca amacı arkadaşlarımızın çalışmalarını yerinde görerek sorun varsa sorunlara el birliğiyle daha kalıcı çözümler bulmak.Denetimlerimizde öncelikle incelediğimiz konulardan birisi temizlik konusu.Düğün Salonlarımız,otelimiz ve diğer kurumlarımız maşallah pırıl pırıl arkadaşlarımı bu konuda tebrik ediyorum.Halkımıza söz verdiğimiz gibi en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz.”dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.