BAŞKAN BOZKURT MAHALLE GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşların taleplerini ilk ağızdan dinlemek için mahalle turlarına devam eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un bu seferki durağı Zafer  Mahallesi oldu. Çalışmaları kontrol  eden Başkan Bozkurt, “Birlik ve dayanışma içinde ilçemizi daha yaşanabilir ve modern hale getireceğiz. Yollarımızla, parklarımızla, sosyal alanlarımızla yarınlara daha güzel bir Şuhut bırakacağız” dedi. DAHA YAŞANABİLİR […]

Belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşların taleplerini ilk ağızdan dinlemek için mahalle turlarına devam eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un bu seferki durağı Zafer  Mahallesi oldu. Çalışmaları kontrol  eden Başkan Bozkurt, “Birlik ve dayanışma içinde ilçemizi daha yaşanabilir ve modern hale getireceğiz. Yollarımızla, parklarımızla, sosyal alanlarımızla yarınlara daha güzel bir Şuhut bırakacağız” dedi.

DAHA YAŞANABİLİR ŞUHUT İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Şuhut’umuzu her anlamda güzelleştirmek ve daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Biz büyük bir aileyiz ve birlik ve dayanışma içinde Şuhut’umuzu yarınlara hazırlayacağız” dedi.

 

 

 

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.