BAŞKAN BOZKURT “ŞUHUT ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ”

13 Ekim 2016 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemizde belediyemiz ve kamu kurumları tarafından yapılan yatırımlarla alakalı çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalarla alakalı bilgiler aldı.

BAŞKAN BOZKURT “ŞUHUT ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ”

Başkan Bozkurt, ilk olarak ilçemize yeni kazandırılan ve arsası belediyemiz tarafından Başkan Bozkurt’un talimatıyla ücretsiz tahsis edilen Emine Erdoğan İlim ve Kültür Merkezi etrafında belediyemizce sürdürülen çevre düzenleme ve parke çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Bozkurt, bu bölgenin adeta yeni bir şehir olduğunu kaydederek, “Vatandaşlarımızın yoğunlukla kullandığı, bir bölge haline gelen bu alanda Belediyemiz olarak iyileştirme çalışmalarımızı, altyapı ve üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların yanı sıra çevre düzenlemesi, ağaçlandırma çalışmalarımız da devam ediyor. Burada yapılan tüm yatırım ve hizmetlerle de bizlerin, belediyemizin emeği ve katkısı var tüm yatırımlar belediyemiz tarafından tahsis edilen arsalar üzerine inşa edilmekte” dedi. Başkan Bozkurt, çalışmalarla alakalı bilgiler aldıktan sonra bölgeden ayrılarak diğer yatırım ve hizmetleri incelemeye devam etti.

Arsayı Belediyemiz Tahsis Etti

Şuhut İmam Hatip Külliyesi’nde Kaymakam Ferit Görükmez, Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Tunçer ile birlikte incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalarla alakalı bilgiler aldı. Başkan Bozkurt, Şuhut’ta eğitim alanında Ak Parti hükümetlerinin sayesinde Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun destekleriyle büyük bir atılım gerçekleştirildiğini kaydederek, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Bozkurt, inşa edilen İmam Hatip Kulliyesi içerisinde spor alanlarının, yurt binasının, lise ve ortaokul dersliklerinin bulunacağı büyük bir kulliye yapıldığını ifade etti. Yapılan İmam Hatip Kulliyesi’nin üzerinde bulunduğu yaklaşık 20.000 m2 arsanında Belediye tarafından tahsis edildiğini kaydetti.

Çalışmaları Hızlandırın Talimatı


İmam Hatip Külliyesindeki incelemelerin ardından bölgede belediyemiz tarafından yapılacak çevre düzenlemesi çalışmalarıyla alakalı da bilgiler alan Başkan Bozkurt, parke döşeme ve  kaldırım çalışmalarının da burada bir an önce başlatılacağını kaydetti. Başkan Bozkurt, “İlçemizin neredeyse her noktasında bir çalışmamız var, Kamu ve Belediyemiz tarafından yürütülen çalışmalar ilçemizi adeta şantiye alanına döndürmüş durumda” dedi. Başkan Bozkurt, yürütülen çalışmaların hızlandırılması için belediyemiz ekiplerine talimat vererek alandan ayrıldı.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.