Başkan Bozkurt’tan 3 Müjde Daha

okGeri

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, seçimlere 3 gün kala Sayın Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun talimatıyla 55 projeye ilave 6 müjdeyi açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3 yeni müjdeyi açıklayan Başkan Bozkurt, bugün son 3 müjdeyi açıklayarak ilçemize hayırlı olmasını diledi. 55 Projenin çalışmalarına da şimdiden başlanıldığını kaydeden Başkan Bozkurt, yeni dönemde sadece 61 projeyi değil Şuhut için ortak akılla uygun görülen bir çok projeyi hayata geçireceklerini kaydetti. Sırasıyla 3 yeni müjdeyi açıklayan Başkan Bozkurt, projelerin Şuhut’un sportif, turizm ve sosyal sorumluluk alanlarında önemli bir boşluğu dolduracağını kaydetti.

“Şuhut’a Kayak Merkezi Müjdesi”
Başkan Bozkurt, çalışmalarına geçtiğimiz sene içerisinde girişimleriyle başlanılan ve etüt çalışmasının tamamlandığı ilçemizin turizm alanında gelişmesine katkı sunacak Kayak Merkezi Projesini hayata geçireceğini söyledi. İlçemizin her alanda gelişmesi için çaba sarf eden Başkan Bozkurt, proje hakkında “İnşallah Kültür ve Turizm Bakanlığımız vasıtası ile geçtiğimiz günlerde yurtdışın dan alanında uzman firmalar tarafından da etüt ve altyapı çalışmalarını gerçekleştirmiştik. İnşallah yeni dönemde Sayın Bakanımız ve Hükümetimiz vasıtası ile ilçemizi kış sporları ve kış turizmi açısın dan önemli noktaya çıkarak bu mega projeyi ilçemizde gerçekleştireceğiz. Hem kış sporları, hemde kış turizmi ilçemiz de bu sayede canlanmış olacak” dedi.

“Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu Şuhut’a Kazandıracağız”
Vatandaşlarımız tarafından yoğun bir beklenti içerisinde olunan ve spora olan desteğini bu alana da taşıyacağını kaydeden Başkan Bozkurt, “Sayın Bakanımızın da himmetleriyle ilçemize modern bir yüzme ve spor havuzunu kazandıracağız. Bu sayede ilçemizde özellikle gençlerimiz ve çocuklarımız yüzme sporlarına yönelecek bu alanda da Şuhut’u hak ettiği yere taşımış olacağız” dedi. Başkan Bozkurt, “Yarı olimpik şekilde planlanan tesisin ilçemizde bir eksiklik olduğunu biliyoruz. İnşallah bunu hükümetimiz desteği ile Şuhut’ta gerçekleştirip halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

“Çiftlerimize Düğün Hediyesi ve Salonlarda %25 İndirim”
Aile kurumunun güçlü olması, evlenmeyi teşvik etmek maksadıyla yeni evlenen tüm çiftlere müjde veren Başkan Bozkurt, “İnşallah yeni dönemde yeni evlenen tüm hemşehrilerimize içerisinde bazı hediyelerimizin bulunacağı Düğün Hediye Paketini takdim edeceğiz. Tabi bununla da yetinmeyeceğiz, tüm düğün salonlarımız ve sosyal tesislerimizi yeni evlenen çiftlerimize %25 indirimli fiyatla sunacağız.Bu sayede hem aile kurumunu destekleyip, hemde evlenmeyi gençlerimize teşvik etmiş olmayı hedefliyoruz. Çiftlerimize düğün hediyesi ve salonlarda %25 indirim şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Başkan Bozkurt, Şuhut’ta hayal ettikleri Tüm projelerin gerçekçi olduğunu ve Hükümet ve Bakan desteği ile gerçekleştirileceğinin altını çizdi.

Eklenme Tarihi;28 Mart 2019 Perşembe |Katagori ; Haberler, Manşet|
Bu Yazıya Facebook Üzerinden Yorum Yapabilir ve Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz

tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım