Başkan Bozkurt’tan Muhtarlar Derneğine Ziyaret

19 Ekim 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 19 ekim muhtarlar günü dolayısıyla Şuhut Muhtarlar derneğini ziyaret etti.

Ziyarete Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz,Şuhut İl Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu,Gültekin Özdemir ve Ali Altan,Şuhut Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya,İlçe Emniyet Müdür V.Onur Bayram ve çok sayıda muhtar katıldı.Muhtarlar derneği başkanı Hisar mahallesi muhtarı Fevzi Akar misafirlerini kapıda karşıladı.Muhtarların görüş ve önerileri yetkililer tarafından dinlendi.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada“Ülkemizde 1829 yılından bugüne faaliyetlerini sürdüren muhtarlık müessesesi, demokrasimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşantımızın olmazsa olmazı ve önemli mihenk taşlarından birisidir. Yürüttükleri pek çok görevlerinin yanında, hemşehrilerimizin ihtiyaç ve taleplerini devletimizin kurumları nezdinde takip etmek, iletmek gibi bir kamu görevini yerine getiren muhtarlarımız, köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde de önemli bir rol oynamakta, hem devletimizi hem de hemşehrilerimizi temsil ederek büyük bir sorumluluk, gayret ve özveriyle hizmet ifa etmektedirler. Değerli muhtarlarımızın hemşehrilerimize hizmet noktasında bizlere ulaştıracakları ihtiyaç ve beklentileri önemsiyor, hemşehrilerimize sunulan kamu hizmetlerinin etkin, verimli, aksamadan, birlikte hareket ederek, uyum ve işbirliği içerisinde yürütülmesine büyük özen gösteriyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Şuhut’umuzda görev yapmakta olan değerli köy ve mahalle muhtarlarımızın “19 Ekim Muhtarlar Günü’nü” en kalbi duygularımla kutluyor, Yüce Rabbim’den çalışmalarında kolaylıklar, başarılar ve esenlikler diliyorum”dedi.

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.