BELEDİYE BAŞKANI RECEP BOZKURT’ UN RAMAZAN-I ŞERİF MESAJI

08 Temmuz 2013 Şuhut Belediyesi

Ramazan ayının başlaması münasebetiyle belediye başkanımız Recep Bozkurt kutlama mesajı yayınladı.
Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar. Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan ayının müslümanlar için rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluş ayı olduğunu belirten başkan Bozkurt mesajına şöyle devam etti.
Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Ramazan ayı verilen iftarlarla, verilen fitre ve zekatlarla, zengin ve fakirin kaynaştığı, bu vesile ile birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, paylaşmanın yoğunlaştığı bir aydır. Bu yüzden hali vakti yerinde olan herkes, başta yakınlarından başlayarak fakir ve muhtaç kişileri gözetmeli ve onlara yardım etmelidir.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Ayı’nın milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum.
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.