BELEDİYE BAŞKANI RECEP BOZKURT’UN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

24 Mayıs 2014 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, ilçemiz başta olmak üzere ülkemiz ve tüm İslam Aleminin barış, huzur, birlik ve beraberliğine vesile olması dileğinde bulundu.

Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İçinde büyük hikmetler barındıran mucizelerle dolu bir gece olan mübarek Miraç Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Peygamber Efendimiz’in yeryüzünün iki manevi merkezi arasında göklerde gerçekleştirdiği bu kutlu yolculuk, bütün beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Efendimiz’in kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışalım.

Bugün, dünyada savaşlar, işgaller, doğal afetler, insanların ve devletlerin hırs ve tutkuları yüzünden karşı karşıya kaldığımız olumsuzluklar var. Miraç Kandili, tüm bunlardan kurtulmak için Allah’ın sonsuz merhametinin kapısını dua ve niyazla çalmanın seçkin bir anıdır. Bu anın değerini bilelim ve daha güzel bir dünya için hep birlikte dua edelim.

Mübarek üç ayları yaşadığımız şu günlerde maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin başta ilçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış, huzur ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin, ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum.”

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.