Belediyemiz Asri Mezarlıkta Temizleme ve Bakım Çalışmasını Başlattı.

22 Mayıs 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi ekipleri, mezarlıklarda oluşan yabani ot temizliği çalışmalarına başladı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve düzenli bir ortamda yapabilmeleri için mezarlıkların bakım ve temizliği yapılıyor. İlçe genelinde park ve bahçeler başta olmak üzere yol ve kaldırımlarda yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarına başlayan ekipler bu yöndeki çalışmalarını mezarlıklarda da sürdürüyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Recep Bozkurt,ot temizleme faaliyetlerinin koordineli şekilde yapıldığını bildirdi.
Vatandaşların sağlıklı bir ortamda yakınlarının mezarını ziyaret edebileceğini dile getiren Başkan Bozkurt, “Ramazan bayramının yaklaşmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi mezarlıklarımızın temizliğine başladık. Planlanan bir sıra dâhilinde yapılan temizleme faaliyetlerinde ekiplerimiz, başta mezarlıklar olmak üzere, yeşil alanlar, kaldırım ve boş alanlarda temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar. Vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için mezarlığımızın bakımlı ve temiz kalmasına özen gösteriyoruz’’dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.