Belediyemiz İştiraki Şirketlere İnternet Sitesi Kuruldu

02 Ocak 2017 Şuhut Belediyesi

Belediyemiz iştiraki olan, Şuhut Bel Taşımacılık, Sinada Bel Taşımacılık ve Bel Taş Taşımacılık şirketlerimize ait web siteleri Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatlarıyla hizmete sunuldu. Başkan Bozkurt konuyla alakalı olarak “Şirketlerimizle alakalı yasal bir zorunluluk olan internet sitelerini hizmete sunarak, hem yasal bir sorumluluğu yerine getirdik. Hemde vatandaşlarımızın şirketlerimizle alakalı merak ettikleri konuları öğrenmelerini hedefledik. İnternet Siteleri üzerinden vatandaşlarımız şirketlerimiz ve otobüs yazıhanemizle alakalı istek, şikayet ve önerilerini bizlere sitelerin iletişim bölümleri üzerinden ulaştırabilecekler” dedi. Başkan Bozkurt, bu sayede belediyemiz iştiraki olan şirketlerin daha şeffaf olduğunu belirtti.

Sinada Bel İnşaat Petrol ve Petrol Ürünleri Taşımacılık Temizlik Gıda Hayvancılık Et ve Et Ürünleri Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Bel Taş Taşımacılık Petrol ve Petrol Ürünleri Temizlik İnşaat Gıda Hayvancılık Et ve Et Ürünleri Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Şuhut Bel Petrol ve Petrol Ürünleri Taşımacılık Temizlik İnşaat Gıda Hayvancılık Et ve Et Ürünleri Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.