DAHA GÜZEL BİR ŞUHUT İÇİN

10 Mayıs 2018 Şuhut Belediyesi

2014 yılından bugüne vatandaşlarımızın daha sağlıklı memba kalitesinde su kullanabilmesi için ilçemizde 39.875 metre temiz su boru hattı, atık suların bertarafı için ilave olarak 5.075 metre kanalizasyon atık su hattı, daha kaliteli yaşam için son iki yılda50.000 metre Doğalgaz ana ve ara boru hattı çalışması (çalışmalar hızla devam ediyor), daha güvenlikli bir Şuhut için ilave mobese hattı, teknoloji çağında daha güvenilir ve hızlı internet sağlamak için Fiber optik internet kablo hattı yapıldı.
Tabi bunlar yapılırken ana cadde ve ara sokaklarımızda deformasyonlar oldu. Kış aylarının bitmesiyle Fen İşleri Müdürlüğü’müztarafından 5 ayrı ekip ve ekipmanla deforme olan bu yollarda ana hatlara yeni parke taşı döşenmesi, ara yolların tamiri, bakım ve onarımı büyük özveri ve titizlikle yapılmaktadır. Emeği geçen personelimize teşekkür ederim. Bu çalışmalar esnasında ve öncesinde çevreye verdiğimiz rahatsızlığın farkında olarak çalışmaların hızla ve güvenli bir şekilde yapılması talimatını verdim.
Yol yapımı tamir ve onarımı hiçte küçümsenmeyecek insan emeği ve maliyeti olan işler. Bu yüzden vatandaşlarımızdan ricamız yeni yapılan yolların tekrar kazılıp deforme olmaması için yeni su hattı bağlantılarının yol yapım çalışmasından önce yapmalarını önemle istirham ediyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Şuhut için çalışmaya, sınırlı bütçemizi en iyi şekilde değerlendirip siz Şuhut’lu hemşehrilerimize en güzel hizmeti sunmaya, Şuhut Belediyesi olarak gayretle çalışmaya devam etmekteyiz.
Tekrar çalışmalar sırasında halkımızın gösterdiği hoşgörü ve tahammüle teşekkür eder tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunarım.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.