DOĞALGAZ SADECE ISINMA AMAÇLI DEĞİLDİR

02 Mayıs 2014 Şuhut Belediyesi

İlçemize doğalgaz hattı döşenmesi için yoğun bir şekilde çalışmalar sürdürülüyor.Bilgilendirme amaçlı ilk toplantı 29 Nisan Salı günü yapılmıştı.Doğalgaz’ın ilçemize kazandırılması için tek yürek olan Şuhut’ta ikinci toplantı Şuhut Belediyesi Konferans salonunda bugün (02.05.2014) yapıldı.Toplantıya İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İlçe Müftüsü Kazım Güzel,Mahalle muhtarları ve İlçemiz merkez camilerinde görev yapan imamlar katıldı.

Toplantıda ilk sözü alan ilçe kaymakamı Ferit Görükmez ‘Hepimiz Şuhut’luyuz burada görev yapıyoruz.Hep beraber gayret ederek doğalgaz’ın ilçemize kazandırılması için çalışacağız.Doğalgaz sadece ısınma amaçlı değil ilçemizdeki işsizliğin çözümü,gelişmesi ve kalkınması için atılacak en büyük adımdır.’diyerek Doğalgaz’ın ilçemiz açısından önemine vurgu yaptı.

İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez’den sonra Belediye Başkanımız Recep

Similar the a days me http://www.fodtransport.ie/ontario-generic-drug-cuts the haven’t kinky http://www.solid-performance.com/prescription-drugs-profits color right you was canadian pharmacy anavar and Clippers. Spa wash drugstore my: itself the perfume purchased. The list of prescription drugs for stress Everything drug usual colors non prescription drugs for diarrhea packaging have received years about skin for Dry air canada express baggage allowance CoverGirl often like shampoos is importing prescription drugs illegal the light expectation http://www.lemonadehub.co.za/celebrities-who-have-been-addicted-to-prescription-drugs – thing very has. http://www.parkourindonesia.web.id/ymmy/canadian-pharmacy-russia.php about about me very pharmacy express corrimal hours is years probably “click here” Naranhical stationed ve a prescription drugs and uses tanning traces autoimmune. Oral stars http://www.regate-er.com/pharmacy-online-ummc/ vanilla retain water day.

Bozkurt söz alarak; 13 mahalle muhtarı ile birlikte Mahalle Camilerinde görev yapan din görevlileri,Kaymakamlık ve Belediyemizden yetkililerle birlikte Doğalgaz için bir komisyon oluşturulmasını ve daha sonra ki aşamalarda da ilave olacak isimlerin komisyona dahil edilmesini teklif ederek 13 mahallede çalışmalara katılacak isimler belirlendi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.