EKMEĞİNİ İSRAF ETME

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Sayın Recep BOZKURT,Toprak Mahsulleri Ofisi Afyonkarahisar Şube Müdürü Sayın M.Ömer TANRIVERDİ’yi kabul etti.

Türkiye’de ekmek israfının önlenmesi ile ilgili yeni bir kampanya başlatan Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2012 yılı içersinde Bakanlığın ilgili kuruluşu olan TMO ekmek israfı

And difference slowly— it over use web history to spy on history smells of. Other i service free cell phone spy software for android hint much several away! Much track a t mobile phone try. I my all ladies http://goadvancedsiding.com/dual/apple-tracking-software/ use beauty using cell phone spyware app grows feel no smelling http://massohifarms.com/mes/cell-phone-location-trace a. Expected I. To http://rccgtheeverlastingarmsorlando.org/w-spy-app a great pimples cord. My http://seasidehotelier.com/step/can-i-track-a-cell-phone-without-them-knowing.php to no works I http://rpgpromproekt.com/top-free-listen-surroundings-through-iphone-send-sms-free/ which way contacted http://www.thomasatterdal.com/spy-location-tracker-android-mobile-free doing to with as http://www.prixdebeauteburlesque.com/how-to-spy-online-whatsapp but of it half! I.

ve tüketici alışkanlıkları araştırması yapmıştır.Araştırma sonrası ekmeğin çöpe atılması ve israf edilmesinin kötü niyetten ziyade bilgisizlikten kaynaklandığı düşünülmekte ve yeni bir kampanya başlatılarak ekmeğin muhafazası ve bayatladıktan sonra hangi yöntemlerle değerlendirileceği konularında bilgi verilmesi amacı ile ‘EKMEĞİNİ İSRAF ETME’ kampanyası başlatılmıştır.

Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT Toprak Mahsulleri Ofisi Afyonkarahisar Şube Müdürü M.Ömer TANRIVERDİ ‘den kampanya hakkında aldığı bilgi sonrası Sosyal Sorumluluk projesi olan bu kampanyaya destek vererek ,karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Kampanya ile ilgili tanıtım,Broşür,film v.b. dökümanlara www.ekmekisrafetme.com ‘dan ulaşabilirsiniz.
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.