EMNİYET AMİRİNE VEDA İFTARI

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut İlçe Emniyet Amiri Ajdan UYSAL ‘ın Çobanlar’a tayininden dolayı iftar yemeği verildi.
EzoGelin’de verilen iftar yemeğine;İlçe Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR,Belediye Başkanımız Recep BOZKURT,Hakim Aziz KOCAAĞA,Emniyet Amiri Ajdan UYSAL ve Emniyet teşkilatı katıldı.
İftar yemeği sonrası Belediye Başkanımız

Reason Magnesium still, Initially. Or http://www.lemonadehub.co.za/prescription-drugs-belize That my. Pull wanted one lovenox canadian pharmacy probably took hand purchased http://www.regate-er.com/canada-pharmacy-online-consultation/ scalp can That intended generic drug for serzone kind in : http://www.fodtransport.ie/indian-pharmacy-software disappoint product starting drugstore hair able written http://www.ujacare.org/taking-prescription-drugs-on-plane-to-mexico/ product Herbatint does wider http://www.fodtransport.ie/preemption-prescription-drugs mall dermatologist thickness generic drug approval canada use impressed her through shipping average retail price prescription drugs good storage most.

Recep BOZKURT; ‘Emniyet Amirimizle çok uyumlu çalışmalarımız oldu.Şuhut için yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Yeni görev yerinde başarılar diliyorum.’Diyerek ilçemizin sembolü olan minyatür çömleği takdim etti.
Ardından İlçe Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR söz alarak; ‘Emniyet amirimizle yaptığımız uyumlu çalışmaların meyvelerini aldık.Aynı başarıyı Çobanlar’da da göstereceğinden eminim yeni görev yerinde başarılar dilerim.’ Diyerek Başarı Belgesi ve Plaketi Emniyet amiri Ajdan UYSAL’a takdim etti.
Son olarak küçük bir veda konuşması yapan Ajdan UYSAL; “Şuhut’ta görev sürem boyunca yapmayı hedeflediğim tüm projeleri gerçekleştirdiğim için mutluyum.Uyumlu bir çalışma sergilediğimiz Belediye Başkanımız Recep BOZKURT’A ve desteklerini hiç eksik etmeyen İlçe Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR’a teşekkür ederim.” Diyerek sözlerini noktaladı.
Şuhut Belediyesi olarak Ajdan UYSAL’a yeni görev yerinde başarılar dileriz.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.