“Gençlik Spor Merkezi Gençlerimize Hayırlı Olsun”

20 Mart 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un göreve geldiği günden itibaren büyük önem verdiği sportif faaliyetlerin ilçemizde daha yürütülmesi maksadıyla ilçemize yine Başkan Bozkurt döneminde kazandırılan Prof.Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezi içerisinde Gençlik Spor Merkezi protokol üyelerinin de katılımıyla açıldı. Şuhut Belediyesi Gençlik Spor Merkezi açılışına İlçe Kaymakamımız Nurullah Kaya, İscehisar Kaymakamı, Çobanlar Kaymakamı, Güreş Federasyonu İl Temsilcisi, Masa Tenisi İl Temsilcisi, İl Gençlik Spor Şube Müdürü, Milli Güreşçiler, İlçe daire amirleri, çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Bozkurt, “Göreve geldiğimiz günden itibaren sayısız eseri ilçemize kazandırdık, bu eserde bu 10 yıllık süreçte önem verdiğimiz projelerimiz arasındaki Gençlik Spor Merkezi olarak halkımızın ve gençlerimizin hizmetine sunulacak.Gençlerimize her zaman önem verdik, onların taleplerini her zaman olumlu olarak sonuçlandırdık. Gençlerimiz talep etti Halısaha ve spor tesisini ilçemize kazandırdık. Yine Gençlerimizin ve hemşehrilerimizin talebi doğrultusunda bu projemizin de ilk aşamasını hayata geçirip gençlerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah yeni dönemde projelerimiz arasında da yer alıyor, gençlerimizin bağımlılık ve kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sporcu bireylerin ilçemizde yetişmesi için önemli bir yatırım olarak görüyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde bu tesisimizin kapsamını genişleterek, fitnes, vucut geliştirme tarzı alanları da burada gençlerimizin ve halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Şuanda çocuklarımız uzak doğu sporları, güreş tarzı sporları burada alanın da uzman kişiler tarafından öğretiliyor. Gençlerimize Gençlik Spor Merkezi hayırlı uğurlu olsun” dedi. Başkan Bozkurt Gençlik Spor Merkezinin ilçemize hayırlı uğurlu olmasın dileyerek, “Emeği geçen Sayın Kaymakamımız ve tüm yetkililere teşekkür ediyorum” dedi.

Programda bir diğer konuşmacı olan İlçe Kaymakamı Kaya ise, “Şuhut’un Recep Başkanı, Gençlerin abisi, çocukların Recep Amcası olan Sayın Başkanımıza böyle bir tesisi ilçemize kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Bizlerin unuttuğu, hayal etmediği, Şuhut’ta yapılamaz dediği bir çok yatırım ve hizmet Recep Başkanla hayata geçiyor, onun her an yanında olan Şuhut halkına ve Belediye Personeline de ayrıca teşekkür ediyorum. Açtığımız Gençlik Spor Merkezi ilçemize hayırlara vesile olur İnşallah” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Bozkurt’a ismi yazılı forma hediye edilirken, öğrencilere sportif hediyeler taktim edildi. Program Halk oyunları gösterisi ve kurdele kesiminin ardından son buldu.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.