“Hakkı Ödenmez Annelerimizin Günü Kutlu Olsun”

13 Mayıs 2018 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajına; “Sınırsız sevginin, anlayışın, hoşgörünün ve sabretmenin en temiz ve en saf duyguların timsali olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” diyerek başlayan Başkan Bozkurt, “Annelerimiz, kaç yaşında olursak olalım, bizim en güvenilir güç kaynağımızdır” dedi. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,, annelerin hayat standartlarının iyileştirilmesinin ve sosyal yaşamda çok daha etkin bir rol üstlenmelerinin sağlıklı bir toplum için önemli olduğuna işaret ederek, “Böylece sorumluluk sahibi, kendine güvenen, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı mutlu ve huzurlu bireyler yetiştirmek mümkün hale gelir” diye konuştu.
Anne sevgisinin, dünyadaki sevgilerin belki de en büyüğü olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Her evladın annesine vereceği en büyük hediye ise, onları her zaman ve her zeminde mutlu etmek, bizim için verdikleri emeğin boşa gitmediğini onlara göstermektir” dedi.
Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerinin acılarını da yürekten paylaştığını dile getiren Başkan Bozkurt, “Onlara minnet ve şükran borçluyuz. Hepsinin ellerinden öpüyorum. Hakkı ödenmez Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, hayırlı, sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.