“Hakkı Ödenmez Annelerimizin Günü Kutlu Olsun”

okGeri

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajına; “Sınırsız sevginin, anlayışın, hoşgörünün ve sabretmenin en temiz ve en saf duyguların timsali olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” diyerek başlayan Başkan Bozkurt, “Annelerimiz, kaç yaşında olursak olalım, bizim en güvenilir güç kaynağımızdır” dedi. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,, annelerin hayat standartlarının iyileştirilmesinin ve sosyal yaşamda çok daha etkin bir rol üstlenmelerinin sağlıklı bir toplum için önemli olduğuna işaret ederek, “Böylece sorumluluk sahibi, kendine güvenen, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı mutlu ve huzurlu bireyler yetiştirmek mümkün hale gelir” diye konuştu.
Anne sevgisinin, dünyadaki sevgilerin belki de en büyüğü olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Her evladın annesine vereceği en büyük hediye ise, onları her zaman ve her zeminde mutlu etmek, bizim için verdikleri emeğin boşa gitmediğini onlara göstermektir” dedi.
Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerinin acılarını da yürekten paylaştığını dile getiren Başkan Bozkurt, “Onlara minnet ve şükran borçluyuz. Hepsinin ellerinden öpüyorum. Hakkı ödenmez Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, hayırlı, sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Eklenme Tarihi;13 Mayıs 2018 Pazar |Katagori ; Haberler, Manşet|
Bu Yazıya Facebook Üzerinden Yorum Yapabilir ve Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz

tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem