İçme Suyu Yeni İsale Hatları

Yeni açılan kuyuların tamamının mevcut ve yeni yapılan su depolarımıza ve İleri Biyolojik İçme Suyu Arıtma Tesisine aktarılması için içme suyu isale hattı yapıldı. Mevcut İsale hatlarının neredeyse tamamı yine Başkan Bozkurt döneminde yenilendi. Halkımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu ve bu sözden hareketle”Halkımıza menba suyu kalitesinde su temin edeceğiz” diyen Başkan Bozkurt, ilçemizin […]

Yeni açılan kuyuların tamamının mevcut ve yeni yapılan su depolarımıza ve İleri Biyolojik İçme Suyu Arıtma Tesisine aktarılması için içme suyu isale hattı yapıldı. Mevcut İsale hatlarının neredeyse tamamı yine Başkan Bozkurt döneminde yenilendi.

Halkımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu ve bu sözden hareketle”Halkımıza menba suyu kalitesinde su temin edeceğiz” diyen Başkan Bozkurt, ilçemizin 2050 yılına kadar su ile ilgili sorunlarını çözdü. İlçemize ilave 4 su kuyusu açılarak halkımıza daha kaliteli ve sağlıklı su temin edildi.

Mevcut su deposunun talebi karşılamayı ve su sorununun kökten çözülmesi amacıyla Başkan Bozkurt tarafından yaptırılan yeni içme suyu deposu içme suyu ile alakalı çalışmaların devamı niteliğinde.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.