İLİM KÜLTÜR MERKEZİ BİNASI VE HALK EĞİTİM MERKEZİ BİNASININ TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ nun katılımıyla gerçekleşen törenle İlim Kültür Merkezi binası ve Halk Eğitim Binasının temeli atıldı. Şuhut halkının yoğun ilgi gösterdiği tören oldukça coşkulu geçti. Törene Afyonkarahisar Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Şuhut Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR ve Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT’ un yanı sıra il ve ilçe protokolünden birçok isim katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT konuşmasında Şuhut’un kalkınması ve gelişmesi için büyük yatırım ve gayretleri olduğunu belirten Başkan BOZKURT Şuhut Vakfı aracılığı ile hayırsever işadamlarının katkıları sonucu hayata geçirilecek olan Şuhut İlim ve Kültür Merkezi’nin gelecek nesillere önemli katkılar sağlayacaktır. Katkılarından dolayı hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyorum ’ dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU ise Şuhut2ta gelecek nesillerin ilim ve irfan sahibi olmaları noktasında önemli katkılar sağlayacağına inandığı Şuhut İlim ve Kültür Merkezi’nin temel atma törenine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Bakan EROĞLU ‘ Dokuz yıllık süre zarfında Afyonkarahisar ve Şuhut’ a önemli yatırımlar getirdik. Cumhuriyet tarihi boyunca gelmeyen yatırımları dokuz yıl içersinde hayata getirdik. Ama hizmetlerimi bitmedi daha yapacak çok işimiz var’ dedi.

Şuhut İlim ve Kültür Merkezi’nin yapımı üstlenen Kolin inşaat yönetim kurulu üyesi işadamı Celal KOLOĞLU ve Kolin İnşaat ve Turizm A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Devrim KOLOĞLU’ na katkılarından dolayı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU tarafından birer plaket verildi. Protokol üyelerinin katılımıyla butona basılarak temel atma töreni gerçekleştirildi. Daha sonra Halk Eğitim Merkezi Binasının temel atma törenine geçildi. Halk Eğitim Binasının Temel atma törenin ardından Bakan EROĞLU’ nun verdiği iftar yemeğine geçildi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.