KADIN GİRİŞİMCİLER ŞUHUT’TA

11 Aralık 2013 Şuhut Belediyesi

     

     Zafer Kalkınma ajansı’nın desteklediği ve Şuhut Belediyesi tarafından yürütülen Şuhut’ta Yöresel Kültür Kadınlarla canlanıyor projesi ekibinin kadın girişimcileri Çobanlar Belediyesi Kadın İş ve Kültür Merkezi ekibinin kadın girişimcileri ile Şuhut Belediyesi düğün salonunda buluştu.

Şuhut Belediyesi Düğün Salonundaki programa İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka’nın yanı sıra kurs öğretmenleride katıldı.

Yöresel keşkek ikramının yapıldığı programda İlçe kaymakamı Ferit Görükmez; Proje destekçilerine teşekkür ederek projenin sonunda kadınların aile bütçesine yapacakları katkının öneminden bahsetti ve başarı diledi.Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka ise projenin önemine değinerek her zaman bu tür projelerin destekleneceğini belirtti.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ise bu tür projelerin sürekli olarak destekleneceğini,kadınlarımızın aile bütçelerine yapacakları katkılardan dolayı ise mutlu olduklarını belirterek Çobanlar belediyesi proje ekibine,Şuhutlu Kadın girişimcilere ve katılan  misafirlere teşekkür etti. Toplu hatıra fotoğrafı çekimi sonrası program sona erdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.