Kadınlar Günü Programına İlgi Büyük Oldu

07 Mart 2019 Şuhut Belediyesi

İlçemizde Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’la birlikte her sene farklı bir programla gerçekleştirilen Kadınlar Günü Özel Programı bu sene de coşkuyla gerçekleştirildi. Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya’nın katılımıyla Şelale Düğün Salonunda Başkan Bozkurt’un ev sahipliğin de gerçekleştirilen programa ilgi yoğun oldu. Gündüzünde öğretmen ve öğrencilere yönelik gerçekleştirilen Konferansların ardından Akşamında Kadınlar Günü Özel Konferansında Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Aile İçin İletişim konulu konferansında salon tıklım tıklım doldu. Programda Başkan Bozkurt’u tebrik eden Kapaklıkaya, “Şuhut’u duymuştum ancak bu kadarını beklemiyordum. Şuhut Andolu’da benzer ilçelerine bakılınca büyük bir fark atmış, modern bir kent görünüme kavuşmuş bir ilçe olmuş, bu hususta Başkan Beyi tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Bozkurt, program da bir konuşma yaparak kadının aile içerisinde ve toplumdaki önemine değinerek, “Kadınlarımız için ne yapsak azdır, göreve geldiğimiz günden itibaren hanım kardeşlerimiz için sayısız program gerçekleştirdik. üzerinde durduğum ve hassasiyetle her yıl takip ettiğim, Kadınlar Günü Özel programını bu yılda birlikte yapmaktan son derece mutluyuz. İnşallah seneye daha farklı bir misafirimizi yine burada sizlerle ağırlayacağız. Ben bu vesile ile buraya zahmet edip gelen tüm misafirleirmize, değerli hocamıza teşekkür ediyor, bir kez daha Tüm hanım kardeşlerimizin Dünya Kadınlar gününü tebrik ederek, hayırlı, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

Program sonrasında Başkan Bozkurt ve eşi Şerife Bozkurt, katılımcılara karanfil takdim ederek tek tek kadınlar gününü tebrik etti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.