Genel

okGeri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,AKSA Afyon Doğalgaz A.Ş Müdürü Tuncay Gezer,Şuhut Ak Parti İlçe Başkanı Ali Diren,Şuhut İl Genel Meclisi Üyesi Umut Eroğlu ve Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek Taşlıca Ve İstiklal Mahallesindeki Devam Eden Doğalgaz Çal...Haberin Devamı..
Deniz Feneri Derneği Şuhut Belediye Başkan Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Deniz Feneri Derneği ziyarette Başkan Bozkurt’a Deniz Feneri Derneği’ne yaptığı katkılardan dolayı bir plaket takdim etti. Ziyarete Deniz Feneri Genel Merkez Yönetim Vekili Recep Koçak, Dernek Yetk...Haberin Devamı..
Afyon Caddesinde kaldırım ve asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından ışıklandırma çalışmalarına başlandı. Eski tip ve gösterişten uzak aydınlatma direkleri caddeyi aydınlatmazken birçok tehlikeye de mahal veriyordu. Eski aydınlatma direkleri sökülerek yerine daha ...Haberin Devamı..
Şuhut Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevine yeni atanan Prof. Dr. Hüseyin Bayrakçeken ve Yüksekokul sekreteri Bülent Turunç Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'u makamında ziyaret ederek, ilçemizle alakalı istişare bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren B...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı üzerinden gelen şikayetler sonucu Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Zabıta ve Veteriner Hizmetleri ekipleri tarafından ilçemizdeki un ve unlu mamul üretimi gerçekleştirilen fırın ve işletmelerde denetim yapıldı. Ba...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, Belediye Personelimize yönelik Zafer Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa düzenlenen "Belediye Personelimiz Proje Yazıyor" adlı proje hazırlama ve yazma kursunda sertifika heyecanı yaşandı. Şuhut Belediye Oteli'nde düzenlenen törene...Haberin Devamı..
696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname doğrultusunda Taşeron Personellerinin kadroya geçiş işlemleri ile ilgili kurulmuş olan tespit komisyonu incelemesi sonucu başvuru durumları Kabul ve Red edilen listeler ekte yayınlanmıştır. İlana itiraz 21/02/2018 ile 23/02/2018 tarihleri aras...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, geçtiğimiz haftalarda Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Akdağ ve yeniden göreve seçilen Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalat Koperatifi Başkanı Necati Erdoğdu'yu ziyaret ederek hayırlı olsun ziy...Haberin Devamı..
İlçemiz merkezinde doğalgaz çalışmaları son sürat devam ediyor.İlçemiz çeşitli bölgelerde doğalgaz alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra Çarşı merkezinde sürdürülen doğalgaz hattı döşenmesinden vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getirerek bu hizmeti ilç...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından İstanbul Maltepe'de düzenlenen Afyonkarahisar Tanıtım ve Turizm Günleri etkinliğinde Şuhut tanıtılıyor. Şuhut Belediyesi ve Şuhut Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım