Genel

okGeri
İlçemiz merkezinde doğalgaz çalışmaları son sürat devam ediyor.İlçemiz çeşitli bölgelerde doğalgaz alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra Çarşı merkezinde sürdürülen doğalgaz hattı döşenmesinden vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getirerek bu hizmeti ilç...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından İstanbul Maltepe'de düzenlenen Afyonkarahisar Tanıtım ve Turizm Günleri etkinliğinde Şuhut tanıtılıyor. Şuhut Belediyesi ve Şuhut Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen ...Haberin Devamı..
Bu sitede yasa dışı hiçbir paylaşım yapılmamaktadır. Bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Eğer ihlal düşündüğünüz bir paylaşım var ise lütfen e-posta atınız. Eposta: iletisim@suhut.bel.tr ...Haberin Devamı..
Besihane Yapmak İçin Gerekli Evraklar 1.Tapu Fotokopisi, 2.Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 3.Çiftçilik Belgesi, 4.Tesisin Yeri İşlenmiş Vaziyette, Kadastro Müdürlüğünden Koordinatlı Aplikasyon Krokisi ve Kadastro Paftası Tamamı, 5.Tesisle İlgili yapılacak İşleri Gösterir, Mimar ...Haberin Devamı..
Yapı Kullanım (Oturma izni ) Almak İçin Gerekli Evraklar 1.SGK İlişiksizlik Belgesi, 2.Yapı Denetim Kuruluşundan İş Bitirme Tutanakları, 3.Mal Müdürlüğünden Borcu Yoktur Belgesi, 4.Binanın Enerji Kimlik Belgesi, 5.Binanın 1 adet Ön cephesinden, 1 adet arka ve Yan Cephesinden...Haberin Devamı..
Yapı Ruhsatı (İnşaat Ruhsatı ) Almak İçin Gerekli Evraklar 1.Tapu Fotokopisi (Arsa Vasıflı), 2.Kadastro Müdürlüğünden Alınmış Arsaya ait Ölçekli Aplikasyon Krokisi, 3.Belediyeden İmar Çapı, 4.Harita Aplikasyon Projesi ile Projeyi Hazırlayan Harita Mühendisinden Taahhütna...Haberin Devamı..
Gazipaşa Ortaokulu Öğrencileri, Şuhut İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'inde inceleyerek yapılan işlemler ve atık suyun arıtılması için geçirilen aşamalar anlatıldı. İncelemeler öğrencilere Atık Su Arıtma Tesislerinin önemi ve faydalarıyla ilgili de bilgiler aktarılarak...Haberin Devamı..
KOSGEB Afyonkarahisar İl Müdürü Mustafa Çanakçı, Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'u makamında ziyaret etti. Müdür Çanakçı, Başkan Bozkurt'a KOSGEB çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek, ilçemiz ile ilgili bir süre sohbet etti. Başkan Bozkurt, ziyaretten duymuş oldu...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatlarıyla projesi geliştirilen Halı Saha ve Sosyal Tesisler Projesi'nin ihalesi gerçekleştirildi. yaklaşık 500.000 TL ihale bedeli olan Halı Saha ve Sosyal Tesisler Projesi'nin ilçemizin sporsal faaliyetler alanındaki önemli bir açığ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Aknet Bilişim Hizmetleri