Genel

okGeri
Şuhut Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevine yeni atanan Prof. Dr. Hüseyin Bayrakçeken ve Yüksekokul sekreteri Bülent Turunç Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'u makamında ziyaret ederek, ilçemizle alakalı istişare bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren B...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı üzerinden gelen şikayetler sonucu Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Zabıta ve Veteriner Hizmetleri ekipleri tarafından ilçemizdeki un ve unlu mamul üretimi gerçekleştirilen fırın ve işletmelerde denetim yapıldı. Ba...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, Belediye Personelimize yönelik Zafer Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa düzenlenen "Belediye Personelimiz Proje Yazıyor" adlı proje hazırlama ve yazma kursunda sertifika heyecanı yaşandı. Şuhut Belediye Oteli'nde düzenlenen törene...Haberin Devamı..
696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname doğrultusunda Taşeron Personellerinin kadroya geçiş işlemleri ile ilgili kurulmuş olan tespit komisyonu incelemesi sonucu başvuru durumları Kabul ve Red edilen listeler ekte yayınlanmıştır. İlana itiraz 21/02/2018 ile 23/02/2018 tarihleri aras...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, geçtiğimiz haftalarda Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Akdağ ve yeniden göreve seçilen Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalat Koperatifi Başkanı Necati Erdoğdu'yu ziyaret ederek hayırlı olsun ziy...Haberin Devamı..
İlçemiz merkezinde doğalgaz çalışmaları son sürat devam ediyor.İlçemiz çeşitli bölgelerde doğalgaz alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra Çarşı merkezinde sürdürülen doğalgaz hattı döşenmesinden vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getirerek bu hizmeti ilç...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından İstanbul Maltepe'de düzenlenen Afyonkarahisar Tanıtım ve Turizm Günleri etkinliğinde Şuhut tanıtılıyor. Şuhut Belediyesi ve Şuhut Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen ...Haberin Devamı..
Bu sitede yasa dışı hiçbir paylaşım yapılmamaktadır. Bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Eğer ihlal düşündüğünüz bir paylaşım var ise lütfen e-posta atınız. Eposta: iletisim@suhut.bel.tr ...Haberin Devamı..
Besihane Yapmak İçin Gerekli Evraklar 1.Tapu Fotokopisi, 2.Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 3.Çiftçilik Belgesi, 4.Tesisin Yeri İşlenmiş Vaziyette, Kadastro Müdürlüğünden Koordinatlı Aplikasyon Krokisi ve Kadastro Paftası Tamamı, 5.Tesisle İlgili yapılacak İşleri Gösterir, Mimar ...Haberin Devamı..
Yapı Kullanım (Oturma izni ) Almak İçin Gerekli Evraklar 1.SGK İlişiksizlik Belgesi, 2.Yapı Denetim Kuruluşundan İş Bitirme Tutanakları, 3.Mal Müdürlüğünden Borcu Yoktur Belgesi, 4.Binanın Enerji Kimlik Belgesi, 5.Binanın 1 adet Ön cephesinden, 1 adet arka ve Yan Cephesinden...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem