Haberler

okGeri
Şuhut Belediyesine bağlı olan otobüs işletmesi çalışmalarına kontak kapamadan devam ediyor.Şuhut-Afyonkarahisar ulaşımını yapan işletmemiz aynı zamanda ilçedeki bütün resmi organizasyonlarda ulaşım sponsorluğu  yapıyor. Öğrenciler için doğa gezileri,sinema günleri,il ...Haberin Devamı..
Kütahya Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u ziyaret etti.Ziyarette Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke'ye Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya da eşlik etti.Makam odasında samimi bir havada gerçekleşen görüşme de Şuhut Belediye Başkanı Recep Bo...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı beyaz rahmet ekibi 7 gün 24 saat hizmet vermek için tüm hazırlıklarını tamamladı. 3 Greyder 2 Kepçe 2 Ekskavatör 4 Kamyon 4 Traktör ile her an göreve hazır olan ekipler telefon başında göreve hazır bekliyor. Öncelikle kar k...Haberin Devamı..
Özel Aler Yaşam ve Engelli Bakım Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Şuhut Belediyesi konferans salonunda program düzenledi.Programa,Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr.Mehmet Boztepe,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Jandarma ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mesajında''Dünyanın  en zor ve en anlamlı mesleğinin yaparak, yeraltı kaynaklarımızı insanlığın ve ülkemizin hizmetine sunan,yerin ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı,Şuhut Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Gerçekleşen toplantı Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Başkanlığında Meclis Üyeleri,Mehmet Taner,Hüseyin Akalın,Şevket Çuhadar,Ömer Karahan,Mehmet Avcı,Halil Kabak ve Hacer Küçük ka...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğüne atanan Fatih Özüdoğru'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Bozkurt,tescilli Şuhut Keşkeğinin piştiği temsili çömleği Müdür Özüdoğru'na hediy...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı Başkan Bozkurt mesajında'' Toplum olarak engelli vatandaşlarımızın hayatın her alanında aktif olarak yer almalarını sağlayacak engelleri ortadan kaldırmayı insanlığım...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Geçtiğimiz hafta annesini kaybeden Şuhut İlim Kültür Merkezi Müdürü Ahmet Türkkan'a taziye ziyaretinde bulundu.Ziyarette Başkan Bozkurt merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu. Ahmet Türkkan i...Haberin Devamı..
AK Parti Afyonkarahisar İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi ve Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av.Hüseyin Sezen hafta sonu Şuhut'a ziyaret gerçekleştirdi.İlk olarak Ak Parti Şuhut İlçe Başkanlığını ziyaret eden ikili partililerle buluştu.Daha sonra Şuhut Belediyesine geçen ikili...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım