Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Tarafsız, ilkeli, ülkesi ve milleti için doğru ve objektif habercilik yapan Gazetecilerin fedakar çalışmalarını tebrik eden, Başkan Bozkurt mesajında, "Kamuoyunun bilgilend...Haberin Devamı..
Göreve geldiğinde sadece bir tabeladan ibaret olan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri ile birlikte bir çok tesisin kurulduğu Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışmalar sürüyor. Altyapı ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Bozkurt, "Bugün itib...Haberin Devamı..
2014 seçimlerinde halkımıza verdiği önemli sözlerden birisi olan ve geçtiğimiz günlerde Başkan Bozkurt tarafından ihalesi yapılarak yer teslimi gerçekleşen Kapalı Pazar Yerinde çalışmalar sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Bozkurt, "İlçemizin uzun yıllardır be...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi'nin destekleriyle İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Karate Kursu'nda eğitim gören yaklaşık 150 çocuk Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tarafından ziyaret edildi. Spora ve sporcuya her fırsatta destek veren Başkan Bozkurt, ilçemizde çeşitli ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, Muhtarlığın önemine değinerek, "Halkımız ile tüm kurumlar arasında köprü vazifesi gören, görev yaptığı mahalle ve köyün temsiliyetini gerçekleştiren, mahal...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Şehiriçi servisleri ile Belediyemiz bağlı Şuhut-Afyonkarahisar arası ulaşım hizmeti veren araçlarda yolcu ve yol güvenliğinin artırılmasına yönelik araç takip ve araç içi güvenlik kameraları takıldı. Konuyl...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Belediyemiz tarafından ilçemizin en büyük caddesinde gerçekleştirilen yol genişletme, düzenleme ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Bozkurt, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını vurgulayarak, "Alt yap çalı...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt. Sosyal Medya üzerinden canlı yayın yaparak ilçemizin en büyük caddesi üzerinde belediyemiz tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının gece-gündüz yağmur-çamur demeden devam ettiğini belirtti.   Başkan Bozk...Haberin Devamı..
İlçe Halkımızın taleplerine hiçbir zaman kayıtsız kalmayan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemiz vakıf hamamının hizmete başladığını duyurdu. Geçtiğimiz aylarda Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'na Vakıf Hamamını belediye olarak işletme tal...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  İlçemizin Medar-ı İftiharı, Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti. Bakanımız Eroğlu'nun tüm Şuhut halkına selamı olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, "Şuhut'umuzu bugünler...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem