Haberler

okGeri
Afyon Caddesinde kaldırım ve asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından ışıklandırma çalışmalarına başlandı. Eski tip ve gösterişten uzak aydınlatma direkleri caddeyi aydınlatmazken birçok tehlikeye de mahal veriyordu. Eski aydınlatma direkleri sökülerek yerine daha ...Haberin Devamı..
Geçtiğimiz ay içerisinde ihalesi yapılarak inşaat çalışmalarına başlanılan Kapalı Pazar yerinde Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, incelemelerde bulundu. Başkan Bozkurt, incelemeler esnasında çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını kaydetti. Geçtiğimiz dönemde...Haberin Devamı..
Şuhut Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz'ın Başkanlığında ilçemizde gerçekleştirildi.  Organize Sanayi Bölgemizin geleceği ve yatırım planlamalarının ele alındığı toplantıya Müteşebbis Heyeti Üyeleri Belediye Baş...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı;   Başkan Recep Bozkurt mesajında; “Birleşmiş Milletler tarafından 1922 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 aralık günü,engelli bireylere yönel...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un geçtiğimiz yıldan bu yana başlattığı, Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ziyaretler devam ediyor. Başkan Bozkurt ve eşi Şerife Bozkurt, ilçemizde dünyaya gelen minik hemşehrilerimizin ailelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak mini...Haberin Devamı..
Belediyemiz tarafından çarşı meydanında çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatları ile devam eden çevre düzenleme çalışmaları kapsamında renkli taş döşeme yapım çalışmaları ilçe çarşı merkez noktasında devam ed...Haberin Devamı..
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri, Sayın Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nun destekleriyle ilçemiz kumalar dağında bulunan Klimatan Zirvesi ve çevresi için düşünülen kayak merkezi projesinde çalışmalar devam ediyor. Konuyla ilgili olarak Başkan Bozkurt, kısa bi...Haberin Devamı..
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un da katıldığı 24 Kasım Öğretmenler günü Şuhut Belediyesi Şelale düğün salonunda gerçekleştirilen programla coşkuyla kutlandı. Milletçe öğretmenlere verdiğimiz değerin ifadesi o...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep BOZKURT, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ülkemizin her alanda gelişmesini sağlayan bireyleri yetiştiren öğretmenler için ne yapılsa az olduğuna değinen Başkan Bozkurt, "Ülkemizin geleceği evlatlarımızı fedakar ve...Haberin Devamı..
İlçemiz Müftülüğü tarafından organize edilen "Mevlid-i Nebevi Haftası" münasebetiyle düzenlediği "Peygamberimiz ve Gençlik" konulu konferans Belediyemiz Şelale Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Afyonkarahisar İl Müftü Yardımcısı Ali Özer'in sunumuyla gerçekleştirilen k...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem