Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Veteriner Hekimi ve Zabıta Memurlarından oluşan ekip tarafından ilçemizde faaliyet gösteren ekmek ve pide fırınları denetime tabi tutuldu. Ekiplerimiz ilçemizdeki tüm unlu mamül, ekmek ve pide fırınlarında uygula...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri neticesinde ilçemizde yapımına başlanarak, geçtiğimiz aylarda hak sahipleri belirlenen TOKİ 2.ETAP Konutlarında sona gelindi. Adeta yeni bir mahalle olarak kurulan TOKİ 2.ETAP'ta 412 konut'un hak sahipleri anahtar teslimi için gü...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, gençlerin güçlü Türkiye’nin mimarları olacağını, bu sebeple çağın dinamikleri doğrultusunda kaliteli eğitim almaları gerektiği...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatları ile fen işleri müdürlüğü ve park ve bahçeler müdürlüğü yol yapım ve çevre düzenleme çalışmalarına hız verdi. Çalışmalarını sürdüren Şuhut Belediyemiz pazar mahallesi,ilçe müftülüğü güzergahı ve ilçenin ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajına; “Sınırsız sevginin, anlayışın, hoşgörünün ve sabretmenin en temiz ve en saf duyguların timsali olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” diyerek başlay...Haberin Devamı..
2014 yılından bugüne vatandaşlarımızın daha sağlıklı memba kalitesinde su kullanabilmesi için ilçemizde 39.875 metre temiz su boru hattı, atık suların bertarafı için ilave olarak 5.075 metre kanalizasyon atık su hattı, daha kaliteli yaşam için son iki yılda50.000 metre Doğalga...Haberin Devamı..
Şuhut Asri mezarlığında çevre düzenlemelerinin ardından ot biçme çalışmalarına başlandı.Şuhut Belediyesi Park ve Bahçeler ekibinin çevre düzenlemesi sonrası aynı zamanda ramazan ayının yaklaşmasıyla vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha rahat yapabilmesi amacı i...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un verdiği söz doğrultusunda, Belediyemiz ekipleri ve yüklenici firma tarafından ilçemizin dört bir yanında parke yenileme çalışmaları sürüyor. Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yol yenileme ve dü...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi, Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Ziraat Odası tarafından organize edilen. 8 Mayıs 2018 Salı Günü yani Yarın, İlçemiz Şehir Stadyumunda gerçekleştirilecek olan yağmur duasına tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Öğle Namazı'nın akabinde Yağmur Duası yapılarak, vat...Haberin Devamı..
Her yıl olduğu gibi bu yılda Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Şuhut Çiçek açıyor. Belediyemiz Park ve Bahçeler Birimi tarafından yürütülen çalışma ile ilçemizin park, bahçe ve refüjlerde çiçek dikimi gerçekleştiriliyor.  yapılan çalışmaları yer...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem