Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103.Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, mesajında "İnançları, azim ve imanlarıyla modern silah ve savaş makineleri karşısında göğüslerini siper eden, atalarımızın, aziz ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, Belediye Personelimize yönelik Zafer Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa düzenlenen "Belediye Personelimiz Proje Yazıyor" adlı proje hazırlama ve yazma kursunda sertifika heyecanı yaşandı. Şuhut Belediye Oteli'nde düzenlenen törene...Haberin Devamı..
ŞUHUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü   SINAVIN ADI: Şuhut Belediye Başkanlığı Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin İşçi statüsüne Geçiş Sınavı &nbs...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Şuhut Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarının tek tek bayramlarını tebrik etti.İlk olarak Başhekim Uzm.Dr.Serhat Korkmaz'ın  14 Mart Tıp Bayramını tebrik eden  Ba...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt Mesajında, sağlığın insan hayatının en önemli bir bölümü oluşturduğunu ifade ederek, "İnsan hayatının en önemli unsuru sağlığımız için gece gündüz demed...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla çalışmalara hız veren Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçemizin bir çok noktasında çalışmalarını sürdürüyor.  İlçemiz * mahallesinde Fatih Cami  güzergahında yaklaşık 600 metrelik bir alanda...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, 12 Mart 1921'den günümüzde İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif'i Anma gününün 97.Yılını idrak ettiğimizi k...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, ilk ve orta okul  öğrencilerini kapsayan  Meto Hayal Gücü Kristali isimli eğitici ve öğretici animasyon filmi  Belediyemiz Konferans Salonunda 17 seans olarak gösterime girdi. Konuyla alakalı bilgi veren Başkan Bozkurt, "Öğr...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, kıymetli eşi Şerife Bozkurt hanımefendi ile birlikte Belediyemiz Hizmet binasındaki personelimizi ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar günlerini tebrik ederek karanfil taktim etti. Ziyaret esnasında Başkan Bozkurt, erkek personellerimize karanfi...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, kendisini makamında ziyaret eden ilçemiz esnaflarını ağırladı. Başkan Bozkurt'u makamında ziyaret eden ilçemiz esnaflarından oluşan bir heyet, Başkan Bozkurt'a esnaflara verdiği destek ve katkıdan dolayı teşekkür ettiler. Başkan Bozkurt...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem Görevlisi - Selçuk ÇATALKAYA