Haberler

okGeri
15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Birlik günü münasebetiyle ilçemizde Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliklere katılım yoğun oldu. Etkinlikte konuşan Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, "Rabbim bir daha bu millete böyle bir alçak ve hain kalkışmalar yaşatmasın. 15 Temmuz sade...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemizde AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan doğalgaz dağıtım hattı çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar ile alakalı yetkililerden bilgi aldı. Başkan Bozkurt, hedeflerinin Şuhut'un tamamına doğalgazın ulaşt...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  Şehidlerimizin aziz hatıralarını yaad etti. "Şehidlerimiz İçin Ne Yapsak Azdır" İlk olarak Afrin Şehidimiz Uzman Çavuş İbrahim Imış adına mezarlıkta yapılan hayratı ve akabinde şehidimizin mezarını ziyaret eden Başkan Bozkur...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, FETÖ'cü hainler tarafından ülkemizin birlik ve beraberliğine, bölünmez bütünlüğüne kast eden ve milletimizin engin feraseti ve dirayeti ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bastırılan 15 Temmuz alçak darbe girişi...Haberin Devamı..
2014 yılında Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un projeleri arasında yer alarak ilçe halkımıza taahhüt ettiği doğalgazın  ilçemize kazandırılması sözü hayat bulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda ilçemizin önemli bir kısmının kavuştuğu doğalgazda artık sona ...Haberin Devamı..
Aksa Afyon Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi Olağan Genel Kurulu Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi. Genel Kurul'a katılan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Genel Kurulda 2019 yılında yapılacak yatırım programı ve diğer şirket konularının görüşüldüğünü söyledi. ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemizde geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan mermer atölyesine kazandırılan yeni makinaları Kaykamamımız Nurullah Kaya ile birlikte inceledi. Başkan Bozkurt, "Ülkemizin en büyük sorunları arasında bulunan işsizliğe Şuhut'ta neşter...Haberin Devamı..
Yerel seçim öncesinde vatandaşlarımıza daha fazla iş alanı sözü veren Başkan Bozkurt, bir çok sektörden yatırımcıları ilçemize davet etmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde mermer işleme atölyesinin ilçemize kazandırılmasına öncülük eden Başkan Bozkurt, bug...Haberin Devamı..
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  ilçemize kazandırılan yol temizleme ve süpürme aracını Belediyemiz Teknik Hizmetler Biriminde inceleyerek, test sürüşünü gerçekleştirdi. "İl Belediyeleri ile Yarışacak Araç Filosuna Sahibiz" Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt se...Haberin Devamı..
30 Haziran'da sona eren imar affı, 31 Aralık tarihine kadar uzatıldı. Yapı Kayıt Belgesi için başvurmuş olanlar, bedelin en az yüzde 25'ini 31 Temmuz'a kadar, kalan kısmını ise 31 Aralık tarihine kadar taksitle yatırılabilecek.   İmar affı süresinin uzatılması ile ilgili ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım