Haberler

okGeri
Göreve geldiği günden itibaren ilçemize muazzam eserler ve yatırımları kazandıran Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Mübarek Kurban Bayramı arefesinde, halkımızın yoğun bir şekilde beklediği ve seçim vaatlerinden sadece bir tanesi olan Kapalı Pazaryeri'nin 20 Ağustos itibariyle...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt; Bayramların, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren mübarek günler olduğunu ifade ederek, bu günlerin Yüce Allah'a yakınlaşmanın bir vesilesi olarak fırsat...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un özel önem verdiği, her bayram öncesi ilçemizin dört bir yanında gerçekleştirilen temizlik, çevre düzenlemesi ve bakım çalışmaları bu bayram da düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Park ve Bahçeler, Temizlik Hizmetleri gibi biriml...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, Belediyemiz bünyesinde kullanılan ve her yıl dolar bazında lisans yenileme bedeli bulunan yabacı menşeli, bilgisayar program, işletim sistemi ve yazılımlarının terk edilerek yerli ve milli işletim sistemi olan Pardus'a geçiş ...Haberin Devamı..
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, hazırlanan (zaferyolu.suhut.bel.tr) Zaferyolu'nun tarihçesinin anlatıldığı internet sitesi hizmete girdi. Başkan Bozkurt, ilçemizin tanıtımı için çevremizde bulunan bir çok ilde reklam panolarını kullandıklarını kaydetti. Başk...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla ilçemizin dört bir yanında başlatılan hummalı yol yapım ve yenileme çalışmaları hızla devam ediyor.  Yağmur suyu hattı, içme suyu şebekesi, doğal gaz altyapı çalışmaları, kanalizasyon çalışmaları sonrasında bozul...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, kendi talimatıyla Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında ilçemizde yeni dünyaya gelen bebeklerin ailelerini ziyaret etti. "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında aileleri eşiyle birlikte ziyare...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, belediyemiz tarafından gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceleyerek, yapılan çalışmaları denetledi. Başkan Bozkurt,  ilçemiz Altıgöz Mahallesi, Afyon Caddesi üzerinde bulunan ve Belediyemiz tarihi boyunca kanalizasyon altyapısı olu...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçemiz Cumhuriyet Parkında talimatıyla yeniden yapılan çocuk oyun gruplarını inceledi. Başkan Bozkurt, incelemeler esnasında park alanında bulunan çocuklarla sohbet etti. Çocuklar yeni oyun gruplarını çok beğendiklerini ifade ederek Baş...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 24 Temmuz Basın Mensupları ve Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, "Büyük bir özveri ile, doğru ve ilkeli habercilik için fedakar bir şekilde kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlayan gazetecilerimiz ve basın mens...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem