Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, belediyemiz tarafından yürütülen ve yürütülmesi planlanan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Bozkurt, İncelemelerde Bulundu. İlçemiz Şehitliğinde yapılması planlanan yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarını denetleye...Haberin Devamı..
19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile Cumhuriyet parkında düzenlenen törende, İlçe Kaymakamlığı, Şuhut Belediyesi ve Gaziler Derneği tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Programa, Afyonkarahisar Vali Yar...Haberin Devamı..
19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; “Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921 tarihinde...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, yeni dönemin tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını dileyerek, öğrencilere eğitim dön...Haberin Devamı..
Her alanda değişim ve dönüşüme tanık olan İlçemiz Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ile Belediye bünyesinde de önemli teknolojik dönüşüm gerçekleştirdi. "Akıllı Belediyecilik İçin Önemli Yatırımlar Yaptık" Teknoloji ile vatandaşların ve işleyişin hızlanacağı...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Karayolları 3.Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Bozkurt, Karayolları Bölge Müdürünü Ziyaret Etti. Ziyaretle alakalı kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt, "İlçemizin Karayolları Genel Müdürlüğü ile alaka...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT'un talimatları ile beklenen ihale gerçekleştiriliyor.İlçemiz çeşitli cadde ve sokaklarına sıcak asfalt yol yapım çalışması start alıyor.3.850,00 Ton asfalt betonu binder tabakası yapılması, 7.220,00 Ton Plent-Mix temel yapılması ve 5.000,00...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı Temizlik İşleri Birimi tarafından çevre temizliği çalışmaları süratle devam ediyor. Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatları ile ilçe genelinde devam eden çevre temizliği çalışmaları temizlik i...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.Proje çalışmaları için Ankara’ya giden Başkan Bozkurt, EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özdemir’i makamlarında ziyaret etti. Daha sonra Türkiye Büyük Mi...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatları ile çalışmalarını sürdüren ekipler sanayi sitesi ve Şuhut Devlet Hastanesi istikametinde çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt "Şuhut Belediyesi olarak ilçemi...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem