Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. "Kurban Kardeşliktir, Teslimiyettir, Paylaşmaktır" Başkan Bozkurt, Kurban'ın, teslimiyet  olduğunun altını çizerek " Manevi duygularımızın en yüksek noktaya ulaştığı, kardeşliğ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 12 Mayıs Anneler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, yayınladığı mesajında Annelerimizin yılın bir günü değil her günü hatırlanması gerektiğini ifade ederek, “Hiç bir zaman hakkını ödeyemeyeceğimiz anneleri...Haberin Devamı..
"Başkan Bozkurt Ramazan Ayı Münasebetiyle Bir Kutlama Mesajı Yayımladı" Baskan Bozkurt“Müslümanların hayatında önemli bir yer tutan, orucuyla, teravihiyle, zekât ve sadakasıyla ibadet, rahmet, mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerif´e kavuşmuş bulunuyoruz. Cenab-ı Hak, bu mübarek ...Haberin Devamı..
Başkan Bozkurt 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın barış, huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulunan Başkan Bozkurt mesajında, "1 Mayıs’ın toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne day...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep BOZKURT, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ülkemizin her alanda gelişmesini sağlayan bireyleri yetiştiren öğretmenler için ne yapılsa az olduğuna değinen Başkan Bozkurt, "Ülkemizin geleceği evlatlarımızı fedakar ve...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, mesajında "Ağustos ayı atalarımızın milletimize armağanı şanlı zaferlerle dolu kutlu bir ay. Bu ayda 1071 Malazgirt, 1473 Otlukbeli, 1514 Çaldıran Zaferi, 1521 M...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 15 Temmuz Milli Birlik ve Dermokrasi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında "15 Temmuz aziz milletimizin kahramanlık destanı, direnişten dirilişe adeta bir şahlanışıdır.15 Temmuz kahramanların vatanımız ve mil...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, “Başı mağfiret, ortası rahmet, sonu cehennem azabından kurtuluş olarak mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Peygamber Efendimiz (S.a.v.)’e Kuran-ı Kerim’...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, gençlerin güçlü Türkiye’nin mimarları olacağını, bu sebeple çağın dinamikleri doğrultusunda kaliteli eğitim almaları gerektiği...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Berat Kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Başkan Bozkurt mesajında, "Berat Kandili, Müslümanlar olarak vicdanlarımızı muhasebeye çekme, nefislerimizi terbiye etme, kötülüklerden arınma ve hatalarımızın telafisi için eşsiz bir fırs...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım