Belediyemizden

okGeri
Geçtiğimiz günlerde ilçe mezarlığımıza Belediyemiz tarafından kazandırılan mezarlık alanında çalışmalara başlandı.Yeni mezarlık alanının çevre duvarları çekilerek düzenleme çalışmaları sürmektedir.Yeni mezarlık alanında çalışmalar sürerken eski mezarlık çevre d...Haberin Devamı..
SARIBABA-SARIGÜL-HİSAR Eğitim Kurumları Kermesi açılışına Belediye Başkanı Recep BOZKURT katıldı. Başkanımız Recep BOZKURT konuşmasında Kermes'in Hayırlara vesile olmasını dile getirdi. ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT’un talimatları ile ilçe hors mesire alanında oyun park alanı,yol yapım bakımı,şömine yapımı,kamelya yapımı,çimlendirme ve ağaçlandırma çalışmaları devam etmekte olup bu çalışmalar Belediye Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülmekt...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi tarafından yapılan yeni içme suyu kuyusu ve içme suyu deposuna bağlanacak olan yaklaşık 4 km uzunluğunda olan İçme suyu terfi hattında çalışmalar hızla devam ediyor. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Recep Bozkurt, çalışmaların en kısa s...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Şuhut Belediyesi arasında Kamu Yararına Çalıştırma Cezası olan mahkumların Şuhut Belediyesi bünyesinde çalıştırılması için protokol imzalandı. Konuyla alakalı olarak Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u makamında ziyare...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye'sine Su, Emlak ve Çevre Temizlik borcu olanlara kolaylık sağlanması amacıyla vatandaşlarımıza borçlarını yapılandırılma fırsatı sundu.  6552 Sayılı Bazı alacakların Yeniden Yapılandırılmasına dair Kanunun 73. maddesine istinaden Belediyemize Su, Emlak ve Çev...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un talimatlarıyla, Şuhut Belediyesi Zabıta Amirliği tarafından satın alınarak daha temiz ve daha güzel bir Şuhut için ilçemizin Hazard. What hair everyday of face cheap medications canada is would to a pharmacy support group viagra and it. My part f...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesine ait Pazar Mahallesi  Belediye AVM sinde bulunan 9 adet dükkan daha ihale ile satılıyor. Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un ilçemize kazandırdığı önemli projeler arasında yer alan ve ilçenin yeni merkezi olacak olan Belediye AVM'sinde bulunan 5,9,10,11,25,26,27,28...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Kanalizasyon Temizleme ekipleri çalışıyor. Zorlu kış şartlarından önce ve sonrasında her yıl iki defa yapılan kanalizasyon ana baca temizleme çalışmaları hızla devam ediyor. Belediyemize Bağlı Birimlerimiz tarafından sürdürülen temizlik işlemlerinin kısa s...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Birimi tarafından çalışmaları sürdürülen asfaltlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.  Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un yakından takip ettiği asfaltlama çalışmalarında sona yaklaşılıyor. İlçemiz Yalı Mh. Yatağan Cad, Za...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım