Belediyemizden

okGeri
  Şuhut  Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 188. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, her geçen gün hizmet kalitesini artır...Haberin Devamı..
     11 Mayıs anneler günü dolayısı ile Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt bir mesaj yayınladı.Mesajında; ‘Hoşgörünün, karşılıksız emek, özveri ve sevginin kaynağı olan annelerimiz bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan sabrın, sevginin ...Haberin Devamı..
       10-16 Mayıs Engelliler haftası dolayısı ile Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt bir mesaj yayınladı.Mesajında; ‘Engelli haklarını, hukukuyla, eğitimiyle ve istihdamıyla bir bütün olarak ele almak gerekir. Engelli vatandaşlarımıza tanınan haklar bir bağış, bir ...Haberin Devamı..
Hıdırellez Kültür Bayramı kutlamaları vesilesiyle bir mesaj yayınlayan Şuhut Belediye Başkanı, Recep Bozkurt, “Türk dünyasında Hıdırellez olarak bilinen inanca göre, Hızır ve İlyas Peygamber’in yeryüzünde buluştukları, baharın gelişini müjdeleyen günü kutluyoru...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, bir mesaj yayınlayarak 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı. Bozkurt mesajında, 1 Mayıs'ın tüm çalışanların ve dünyanın evrensel ortak değeri olduğunu, 1 Mayıs'ın, Türkiye'de ilk kez Hükümetimiz tarafından ''Emek ve Dayanışma Günü'...Haberin Devamı..
      Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Regaip Kandili Dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak hemşerilerimizin Kandilini tebrik etti. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mesajında; ‘İştirak edeceğimiz bu mübarek zaman dilimini fırsat bilerek, Yüce Dinimizin bizden is...Haberin Devamı..
            Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Devletimizin temellerinin atıldığı, milli kurtuluş savaşımızın Büyük Millet Meclisi tarafından yürütülmeye başladığı günün 94.Yıldönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. ...Haberin Devamı..
           Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt;yayınladığı mesajla,İslam aleminin Kutlu Doğum Haftasını kutladı. Peygamberimizin(S.A.V.) hayatının ve güzel ahlakının tüm insanlara örnek ve model olduğunu belirten Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Rabbimiz Hz....Haberin Devamı..
           Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bozkurt Yayınladığı mesajında; “Vatanımızı, istiklalimizi ve bayrağımızı sarsılmaz imanları ve eşsiz cesaretlerine borçlu olduğumuz aziz şehitlerimize...Haberin Devamı..
     Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Türk Polis Teşkilatının 169.’uncu kuruluş yıldönümü dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak Emniyet Teşkilatı mensupları’nın haftasını kutladı.Belediye Başkanı Bozkurt mesajında; ‘Halkımızın huzur ve güvenliğini sağla...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım