Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Belediyemiz teknolojiden olabildiğince fazla yararlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde E-Belediye hizmetini halkımıza sunan Başkan Bozkurt, bugünde yaptığı açıklama ile vatand...Haberin Devamı..
2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı İlköğretim haftası kutlamaları Atatürk anıtına konulan çelenkle başlayarak,İlçemiz Atatürk Yatılı Bölge İlkokulu'ndaki programla devam etti.Programa İlçe Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Cumhuriyet Savcısı Enes S...Haberin Devamı..
Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Bakan Eroğlu, ilk olarak ilçemize kazandırılan Şuhut Sağlık Meslek Yüksekokulu ve Şuhut Meslek Yüksekokulu binasını ziyaret ederek burada Rektör Mustafa Solak ile birlikte inc...Haberin Devamı..
19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; “Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921 tarihinde...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Orhan KÜÇÜKSAĞRICI ve Şuhut Belediye Hisar Spor Kulüp Başkanı Murat Dede ile beraberindeki heyet Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'u makamında ziyaret etti. Başkan Bozkurt, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyet dolayısıyla F...Haberin Devamı..
Ak Parti Şuhut Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Balı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'u makamında ziyaret etti. Ziyaret nedeniyle Kadın Kolları Başkanı Balı ve beraberindekilere teşekkür eden Başkan Bozkurt, ilçemizde Belediyemiz tar...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un mega projelerinden bir tanesi olan ve Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nun ismini taşıyan Şuhut Belediyesi Prof.Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezi, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezince düzenlenen Medeniyetimizi Yaşatan, D...Haberin Devamı..
Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Belediyesi'nin ortaklaşa katıldığı İstanbul Maltepe'de 6-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Afyonkarahisar Turizm ve Kültür Günleri'nde Şuhut rüzgarı esti. 4 gün süren etkinlikle, İlçemizin kültürel, yöresel yönlerinin tanıtıld...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamımız Dr.Mehmet Boztepe tarafından yeni eğitim ve öğretim yılı nedeniyle eğitimde gerçekleştirilecek çalışmalar, önlemler ve öneriler ile alakalı toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Okul yöneticileri, köy ve mahall...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Şuhut Belediye Hisar Spor'un Onursal Başkanı Recep Bozkurt, kendisini ziyaret eden Belediye Hisar Spor yöneticileri ve oyuncularını makamda misafir etti. Ziyaret esnasında futbolcular ile sohbet eden Başkan Bozkurt, Hisar Spor'un Şuhut'u ligte ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Aknet Bilişim Hizmetleri