Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920’den itibaren çocuklara armağan edilerek kutlanılan 23 Nisan Ulusal Eg...Haberin Devamı..
GASTRO Afyon 2018 1. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali, “Lezzetlerin Kesiştiği Nokta Afyonkarahisar” sloganıyla dün gerçekleştirilen törenle açıldı. İlçemizin temsil edildiği Belediyemiz standına her zaman olduğu gibi ilgi yoğun oldu. Açılış törenine katılarak Beledi...Haberin Devamı..
18-20 Nisan tarihleri arasında 1.Uluslararası Turizm ve Lezzet festivali Afyon Kocatepe Üniversitesi ANS Kampüsü Barış Manço Konser alanında kurulacak Şuhut Belediyesi standımıza tüm hemşerilerimiz davetlidir. *1.Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali “ GASTRO AFYON 2018 ” ...Haberin Devamı..
Mübarek Miraç Kandili dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınlayan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, "Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'in Mescid-i Haram'dan, Mescid-i Aksa'ya oradan semaya vasıl olması münasebetiyle idrak ettiğimiz Mübarek Miraç Kandilimizin, ilçemize, ülkemize ve g...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Belediyemiz ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol çalışmaların yerinde inceleyerek, çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Başkan Bozkurt, Çayır caddesi üzerinde ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen yol yenileme çalışmalar...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un "Çalışmaları Hızlandırın" talimatının ardından, Belediyemiz ekipleri ilçemizin bir çok noktasında yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. TOKİ, Hastane, İlim Kültür Merkezleri ve Adliye binasının bulunduğu bölgede Belediyemiz...Haberin Devamı..
İlçemizde yeni göreve başlayan Cumhuriyet Savcısı Serdar Ertaş'ı, Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ziyaret ederek hayırlı olsun dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ertaş, Başkan Bozkurt'a ziyaretinden ötürü teşekkür etti. Başkan Bozkurt, Savcı Ertaş'a il...Haberin Devamı..
Doğalgaz ve Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan, Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'unda "Havaların düzelmesiyle birlikte ilk işimiz yollarımızda kapsamlı çalışma gerçekleştirmek olacak" sözü hayata geçiyor. Bozulan tüm yollarda yapılacak kapsamlı çalışmaya ilçe...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Polis Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, Polis Haftası ile birlikte her yıl kutlanılan Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümünün 173.Yılınıda tebrik etti. Başkan Bozkurt, Tüm emniyet mensuplarının canları p...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi öncülüğünde Deniz Feneri Derneği, Kadim Gençlik Derneği, Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı, Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası, Şuhut Dosteli Derneği, Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Şuhut Yeni Avcıl...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem