Manşet

okGeri
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un gayretleri, Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nun desteğiyle, İlçemiz için hayal bile olmayan Doğal gazda sona yaklaşılıyor. Ana iletim hattının tamamlanmasına az bir zaman kala, şehiriçi doğal gaz hattının çalışmaları...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, yayınladığı mesajında kişilerin haklarını, özgürlüklerini meslek ahlakı içerisinde bulunduran bir basın yapısının demokrasinin en güçlü ölçüt...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanvekilimiz Ali Gündoğan, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla yeniden başlatılan KOSGEB Girişimcilik Kursunu ziyaret ederek kursiyerler ile bir araya geldi. Başkanvekili Gündoğan, Şuhut Belediyesi olarak meslek edindirme ve bu tarzdaki eğitim ile kursl...Haberin Devamı..
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik günü münasebetiyle ilçemizde şehitlerimiz adına nöbet tutuldu. Hain darbe girişimine karşı Şuhut'ta sokakları dolduran binlerce vatandaş, darbe girişimin seneyi devriyesinde yine Şuhut meydanında bir araya gelerek, 15 Temmuz Şehitl...Haberin Devamı..
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle 15 Temmuz 2017 Cumartesi akşamı yatsı namazından sonra İlçemiz merkez Büyük Cami önünde Aziz Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua programı gerçekleştirilecektir. Aynı gece yani 15 Temmu...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 15 Temmuz alçak darbe girişimin yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, Fetöcü hain işbirlikçilerin Ülkemizi işgale hazırlamaya çalıştığını ve bunun aziz milletimizin karşı koymasıyla engellendiğini kaydet...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Facebook Sosyal Medya hesabı üzerinden Doğalgaz Ana İletim Hattının 2 ay içerisinde tamamlanacağını duyurdu. Başkan Bozkurt sosyal medya üzerinden "Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ.) tarafından ihale edilen ilçemiz ...Haberin Devamı..
15 Temmuz 2016 alçak darbe girişimin seneyi devriyesi yaklaşması nedeniyle, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla ilçemiz merkezi ve ana yollar Türk Bayraklarıyla donatıldı. Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Fetöcü hainlerin gerçekleştirdiği alçak darbe teşebbüsü...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla ilçemizde başlatılan parke taşı onarım ve yenileme çalışmaları hızla devam ediyor. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım ve Onarım Ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçemiz Sazan Sokak ve ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.yılı anma programı nedeniyle İlçe Kaymakam Vekili ve Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Cafer Sarılı ve ilçemiz protokolü ile birlikte ilçemizdeki kahraman şehitlerimiz mezarları başında dualar ile anıldı...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Aknet Bilişim Hizmetleri