Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Belediyemiz tarafından ilçemizin en büyük caddesinde gerçekleştirilen yol genişletme, düzenleme ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Bozkurt, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını vurgulayarak, "Alt yap çalı...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt. Sosyal Medya üzerinden canlı yayın yaparak ilçemizin en büyük caddesi üzerinde belediyemiz tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının gece-gündüz yağmur-çamur demeden devam ettiğini belirtti.   Başkan Bozk...Haberin Devamı..
İlçe Halkımızın taleplerine hiçbir zaman kayıtsız kalmayan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemiz vakıf hamamının hizmete başladığını duyurdu. Geçtiğimiz aylarda Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'na Vakıf Hamamını belediye olarak işletme tal...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  İlçemizin Medar-ı İftiharı, Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti. Bakanımız Eroğlu'nun tüm Şuhut halkına selamı olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, "Şuhut'umuzu bugünler...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Av.İbrahim Yurdunuseven ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı'yı makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. İlk olarak Milletvekilimiz Yurdunuseven'i ziyaret eden Başk...Haberin Devamı..
Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Başkan Bozkurt'un talimatıyla 13 Eylül 2018 Cumartesi günü Saat 20:30'da Belediyemiz Şelale Düğün Salonun da Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu'nun katılımıyla "Kardeşlik ve Birlik Ruhu" adlı konferans düzenleniyor. Konuyla il...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla geçtiğimiz günlerde ilçemizin en büyük caddesinde başlatılan sıcak asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaları bizzat yerinde inceleyerek, sokak sakinleri ve esnaflarla sohbet eden Başkan Bo...Haberin Devamı..
İlçemizin en büyük ana caddesi olma özelliğini taşıyan Altıgöz Köprüsü'den başlayarak, Fatih Camii'nde son bulan ana cadde üzerinde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Konuyla alakalı açıklama yapan Başkan Bozkurt, göreve geldiği ilk andan itibaren şehrin tüm sorunları i...Haberin Devamı..
İlçemize has keşkek yemeğinin tanıtımı ve ilçemiz adına tescillenmesi için Başkan Bozkurt tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde başlatılan Coğrafi İşaretleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Bu çalışmalar kapsamında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Y...Haberin Devamı..
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı çağrıya Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt kayıtsız kalmayarak, Belediyemiz Zabıta ekiplerine verdiği talimatla ekiplerimiz ilçemizde bulunan market ve fırınlarda denetim gerçekleştirdi. Belediyemiz ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem