Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, Belediyemiz bünyesinde kullanılan ve her yıl dolar bazında lisans yenileme bedeli bulunan yabacı menşeli, bilgisayar program, işletim sistemi ve yazılımlarının terk edilerek yerli ve milli işletim sistemi olan Pardus'a geçiş ...Haberin Devamı..
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla, hazırlanan (zaferyolu.suhut.bel.tr) Zaferyolu'nun tarihçesinin anlatıldığı internet sitesi hizmete girdi. Başkan Bozkurt, ilçemizin tanıtımı için çevremizde bulunan bir çok ilde reklam panolarını kullandıklarını kaydetti. Başk...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla ilçemizin dört bir yanında başlatılan hummalı yol yapım ve yenileme çalışmaları hızla devam ediyor.  Yağmur suyu hattı, içme suyu şebekesi, doğal gaz altyapı çalışmaları, kanalizasyon çalışmaları sonrasında bozul...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, kendi talimatıyla Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında ilçemizde yeni dünyaya gelen bebeklerin ailelerini ziyaret etti. "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında aileleri eşiyle birlikte ziyare...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, belediyemiz tarafından gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceleyerek, yapılan çalışmaları denetledi. Başkan Bozkurt,  ilçemiz Altıgöz Mahallesi, Afyon Caddesi üzerinde bulunan ve Belediyemiz tarihi boyunca kanalizasyon altyapısı olu...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçemiz Cumhuriyet Parkında talimatıyla yeniden yapılan çocuk oyun gruplarını inceledi. Başkan Bozkurt, incelemeler esnasında park alanında bulunan çocuklarla sohbet etti. Çocuklar yeni oyun gruplarını çok beğendiklerini ifade ederek Baş...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 24 Temmuz Basın Mensupları ve Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, "Büyük bir özveri ile, doğru ve ilkeli habercilik için fedakar bir şekilde kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlayan gazetecilerimiz ve basın mens...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla ilçemizin dört bir yanında parke taşı yenileme çalışmaları sürüyor. Başkan Bozkurt, belirlenen program dahilinde çalışmaların devam ettiğini kaydetti. Başkan Bozkurt, Vatandaşların sosyal medya üzerinden gelen talepler...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri neticesinde, büyük bir yatırım ile Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Şuhut Belediyesi'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği dere yatağı genişletme ve taşkın koruma tesisi inşaatında temizlik çalışmaları başladı. Baş...Haberin Devamı..
Şuhut Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırımını tamamlayan ilk yatırımcıya tapusu teslim edildi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantı sonrasında, Şuhut OSB'de ilk yatırımcı ünvanını taşıyan yatırımcı yatırımını tamamlamasıyla birlikte tapu almaya hak kazandı. ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem