Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, "11 Ayın Sultan'ı Mübarek Ramazan Ayını uğurladığımız Mübarek Ramazan Bayramımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu Bayram...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Belediyemiz tarafından yürütülen yol yenileme çalışmalarını inceledi. Başkan Bozkurt, ekiplerimizin çalışmalarını tamamladığı cadde ve sokaklarda denetlerken çalışmaların halen devam ettiği noktalarda da incelemelerde bulundu.  Den...Haberin Devamı..
Belediyemiz tarafından 13 Haziran Çarşamba günü organize edilen kardeşlik iftarına Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tüm vatandaşlarımızı davet etti. Başkan Bozkurt, "Ümmet ve Kardeşlik Şuuru ile Aynı Sofrada Buluşuyoruz. Belediyemiz Prof.Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezi Alanınd...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında, “Başı mağfiret, ortası rahmet, sonu cehennem azabından kurtuluş olarak mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Peygamber Efendimiz (S.a.v.)’e Kuran-ı Kerim’...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bayram ziyaretleri için ilçe mezarlığında temizlik ve bakım çalışması başlattı. Şuhut Belediyesi Fen İşleri Ekibi yetkilileri Vatandaşımızın Ramazan Bayramı öncesinde rahat ve temiz bir ortamda kabir ziyaretlerini yapabil...Haberin Devamı..
Şuhut ve köylerinde yaşayan yetimler dünya yetim günü çerçevesinde Şuhut Belediyesi ve Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen yetim çocuklarımıza ve ailelerine verilen iftarda buluştu. Kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Ş...Haberin Devamı..
İlçemiz eski semt pazarında yapımı süren yöresel ürünler pazarında Belediyemiz ekipleri tarafından hummalı çalışmalar sürüyor.Belediyemiz Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yöresel ürünler pazarının vatandaşlarımızın rahat alışveriş imkanı amacıy...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Ekipleri ilçemizin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarla alakalı kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt, "İlçemizin dört bir yanında mahallelerimizde, alt ve üst yapı çalışmaları s...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla Belediyemiz Veteriner Hekimi ve Zabıta Memurlarından oluşan ekip tarafından ilçemizde faaliyet gösteren ekmek ve pide fırınları denetime tabi tutuldu. Ekiplerimiz ilçemizdeki tüm unlu mamül, ekmek ve pide fırınlarında uygula...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri neticesinde ilçemizde yapımına başlanarak, geçtiğimiz aylarda hak sahipleri belirlenen TOKİ 2.ETAP Konutlarında sona gelindi. Adeta yeni bir mahalle olarak kurulan TOKİ 2.ETAP'ta 412 konut'un hak sahipleri anahtar teslimi için gü...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem