Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, yeni dönemin tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını dileyerek, öğrencilere eğitim dön...Haberin Devamı..
Her alanda değişim ve dönüşüme tanık olan İlçemiz Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ile Belediye bünyesinde de önemli teknolojik dönüşüm gerçekleştirdi. "Akıllı Belediyecilik İçin Önemli Yatırımlar Yaptık" Teknoloji ile vatandaşların ve işleyişin hızlanacağı...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Karayolları 3.Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Bozkurt, Karayolları Bölge Müdürünü Ziyaret Etti. Ziyaretle alakalı kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt, "İlçemizin Karayolları Genel Müdürlüğü ile alaka...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT'un talimatları ile beklenen ihale gerçekleştiriliyor.İlçemiz çeşitli cadde ve sokaklarına sıcak asfalt yol yapım çalışması start alıyor.3.850,00 Ton asfalt betonu binder tabakası yapılması, 7.220,00 Ton Plent-Mix temel yapılması ve 5.000,00...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı Temizlik İşleri Birimi tarafından çevre temizliği çalışmaları süratle devam ediyor. Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatları ile ilçe genelinde devam eden çevre temizliği çalışmaları temizlik i...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.Proje çalışmaları için Ankara’ya giden Başkan Bozkurt, EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özdemir’i makamlarında ziyaret etti. Daha sonra Türkiye Büyük Mi...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatları ile çalışmalarını sürdüren ekipler sanayi sitesi ve Şuhut Devlet Hastanesi istikametinde çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt "Şuhut Belediyesi olarak ilçemi...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, mesajında "Ağustos ayı atalarımızın milletimize armağanı şanlı zaferlerle dolu kutlu bir ay. Bu ayda 1071 Malazgirt, 1473 Otlukbeli, 1514 Çaldıran Zaferi, 1521 M...Haberin Devamı..
Geçtiğimiz yıllarda uzunca süre ilçemiz gündemini meşgul eden ve Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tarafından halkımıza "Hava şartlarının normale dönmesiyle altyapı ve doğal gaz çalışmalarından dolayı bozulan yollar yapılacak" sözü verilen, bozuk yollarda mutlu son. Başka...Haberin Devamı..
Göreve geldiği günden itibaren ilçemize muazzam eserler ve yatırımları kazandıran Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Mübarek Kurban Bayramı arefesinde, halkımızın yoğun bir şekilde beklediği ve seçim vaatlerinden sadece bir tanesi olan Kapalı Pazaryeri'nin 20 Ağustos itibariyle...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem