KUTLU DOĞUM PROGRAMI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

19 Nisan 2017 Şuhut Belediyesi

Kutlu doğum haftası 18 Nisan 2017 Salı Günü Şuhut Belediyesi Şelale düğün Salonunda büyük bir coşku, dualar ve Kur’an-ı Kerim’ler okunarak kutlandı.
Programa İlçe Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı.Bu yılki Program da Hz.Peygamber ve Güven toplumu temasının işlendiği Kutlu Doğum Haftasında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim üyesi Dç.Dr Ahmet Duran konuşmacı olarak katıldı.
Şuhut Belediyesi tarafından etli pilav ikram edilen program Şuhut Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından Şuhut Belediyesi Şelale Düğün Salonunda gerçekleştirildi.Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği programda İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ve İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı kutlu doğum haftası ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.
Şuhut Bölge Yatılı Erkek Kuran Kursu ve Emine Erdoğan Yatılı Kız Kuran Kursu Öğrencileri tarafından ilahi,şiir ve kompozisyonların okunduğu Kutlu Doğum Haftası programında,Afyonkarahisar ve ilçelerindeki Kuran kursları arasında düzenlenen yarışmada birinci gelen öğrencilere hediyeleri Şuhut İlçe Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından takdim edildi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.