Namağlup Şampiyona Kutlama

29 Nisan 2016 Şuhut Belediyesi

Barlak Süper Amatör Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e namağlup yükselerek  şampiyon olan Şuhut Belediye Hisar Spor’un şampiyonluğu nedeniyle ilçemiz şehir stadyumunda şampiyonluk kutlaması gerçekleştirildi. 22 maçta 22 galibiyet elde ederek, Türkiye futbol liglerinde tek takım olma özelliğini taşıyan takımın şampiyon olması nedeniyle düzenlenen kutlamaya İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez, Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü Emin Topçu, bazı daire amirleri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Namağlup Şampiyona Kutlama 

Kutlama öncesinde Şuhut Belediye Hisar Spor ilk 11’i ile Şuhut Belediye Hisar Spor’da geçmiş dönemlerde futbol oynayan,yöneticilik yapanlardan oluşan Şuhut Masterlar ile gösteri maçı düzenlendi. Maç sonrasında protokol konuşmalarında kulüp Başkanı Murat Dede, “Bu muhteşem başarının mimarları olan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’a, Şuhut Kaymakamımız Ferit Görükmez’e, kulübe maddi ve manevi destek veren sporseverlere, taraftar grubuna ve 22 maçta 22 galibiyet elde eden oyunclarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Dede, elde edilen başarının yeterli olmadığını daha büyük başarıları elde etmek için çalışacaklarını kaydetti.

“Daha iyi başarılar ve şampiyonluklar elde edeceğiz”

Programda konuşan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, takımının elde ettiği başarıya tüm Şuhut’un ortak olduğunu ifade ederek, elde edilen başarı nedeniyle kulüp yöneticilerini tebrik etti. Başkan Bozkurt, “Asırlık bir çınar olan takımımızın bu başarısı bizleri ziyadesiyle memnun etmiş ve gururlandırmıştır. Takımımızın 22 maçta 22 galibiyet elde etmek suretiyle, şuanda Türkiye liglerinin hiç birisinde olmayan namağlup şampiyonluk elde etmiş olması da bizleri ayrıca gururlandırıyor. İnşallah takımımız halkımızın destekleriyle daha güzel başarılar, daha güzel şampiyonluklar elde edeceğine inancımız tamdır. Bizlerde imkanlarımız ölçüsünde, elimizden geldiğince takımımızın yanında olmaya onların sevincine ve hüznüne ortak olmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte daha güzel başarılar ve şampiyonluklar elde edeceğiz, buna inancımız tamdır. Bu duygularla takımımızı şampiyonluğa ulaştıran tüm oyuncularımıza, teknik kadroya, yöneticilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Bozkurt’tan sonra teşekkür konuşması gerçekleştiren Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, elde edilen başarıdan ötürü tüm futbolcuları ve yöneticileri tebrik ederek, takıma başarılı çalışmalarının devamını diledi.  Kaymakam Görükmez, Şuhut’un ve Şuhut Hisar Spor’un daha iyi şampiyonluklar ve başarılar elde edeceğine inancının tam olduğunu belirterek, takıma maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür etti.

Kutlamada, takıma maddi ve manevi destek olan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’a, İlçe Kaymakamımız Ferit Görükmez’e, Karaadilli Belde Belediye Başkanı Ahmet Yaman’a ve İlçe Emniyet Müdürü Emin Topçu’ya teşekkür plaketi ve belgesini Kulüp Başkanı Murat Dede verdi. Takım sponsorları ve destekçilerine de teşekkür belgesi verildi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.