ŞUHUTLU HEMŞERİLERİ İLE İFTAR AÇAN BAKAN EROĞLU PROGRAMDAN ÖNCE İLÇEMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU

26 Temmuz 2013 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU ilçemizde bir dizi incelmelerde bulunduktan sonra iftar programında Şuhut’ lu hemşerileriyle buluştu.

Bakan Eroğlu ilk olarak inşaatı devam eden İlim Kültür Merkezini gezdi . Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt başta olmak üzere protokol üyelerinin eşlik ettiği incelemelerde Bakan Eroğlu yapımı devam eden inşaat hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Eroğlu yapımı devam eden projenin tamamladığın da ilçemiz de yaşayan çocukların bilgisayar programları sayesinde Kur’an-I Kerim’i daha hızlı öğreneceklerini kaydetti. Yaklaşık 6,5 Milyon TL’ye  mal olan inşaatın sadece ilçemize değil çevre belde ve köylere de hizmet vereceğini vurgulayan Bakan Eroğlu, “İnşallah önümüzdeki günlerde tesisimizi hizmete açmanın da mutluluğunu yaşayacağız. Tesis şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi. Daha sonra yeni hastane binası ve Halk Eğitim Merkezinde incelmelerde bulunduktan sonra beraberindeki protokol üyleri ve çok sayıda vatandaşla beraber iftar programı için ölmezoğlu düğün salonuna geçti. Dualar ve ilahiler eşliğinde yapılan iftarın ardından bir konuşma yapan Bakan Eroğlu  Şuhut ve Afyonkarahisar ile birlikte Türkiye genelinde yaptıkları yatırım ve hizmetler hakkında bilgiler verdi. Şuhut ilçesinde 2003-2012 yılları arasında yatırımcı kuruluşlar tarafından 226 milyon TL’lik yapıldığını dikkat çekerek, “Şuhut için büyük düşünüyoruz. Sadece Şuhut için değil, tüm Türkiye için büyük düşünüyoruz. Türkiye çalışan, emek veren insanların üzerinde yükselecektir. Biz Şuhut’ta olduğu gibi bütün ülkemizde çalışmaya, hizmet etmeye ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.

İftar yemeğine Bakan Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, İl başkanı Mehmet zeybek, Afyonkarahisar belediye başkanı Burhanettin Çoban Şuhut belediye başkanı Recep Bozkurt, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Okunan dualarının ardından hemşehrileri ile birlikte orucunu açan Bakan Eroğlu, iftar programının ardından ilçeden ayrıldı.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.