Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Çevre Düzenleme Ve Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor.

29 Mayıs 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Şuhut’ta yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, park bakım ve revize çalışmalarını sürdürüyor. Peyzaj çalışmalarına önem veren belediye ekipleri park ve bahçelerde yoğun bir çalışma içerisinde.

Park ve Bahçeler Müdürlüğünce park alanlarının zemininde iyileştirme çalışmaları yapan ekipler,  park, bahçe ve refüjlerde gelişi güzel gelişim gösteren otlara yönelik tıraşlama çalışması başlattı. Kötü görünüm gösteren otlar ekiplerce kesilerek güzel ve hoş bir görünüm sağlanıyor. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklardaki zararlı otları temizleme çalışmalarının yanı sıra görüntü kirliliğine neden olan yapılarda ise temizleme çalışması yapıyor.
İlçede bulunan park ve bahçelerde bakım ve onarım çalışması emri veren Başkan Bozkurt çalışmalarının devam edeceğini ifade ederek, amaçlarının halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getirmek olduğunu belirtti. “Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapılan çalışmalarımız yaz- kış aralıksız devam edecektir.” dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.