REFLEKTÖRLE CAN KURTAR

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı,Şuhut Kaymakamlığı,Şuhut Belediye Başkanlığı,İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı işbirliği ile ilçemiz merkez,Belde ve köylerinde ikamet eden çiftçilerimiz için,’reflektörle can kurtar’ kampanyası başlatıldı.26.12.2012 Çarşamba günü belediye düğün salonunda ,İlçe Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR,Belediye Başkanı Recep BOZKURT,Jandarma Alay Komutanı Okçin AKŞİT,İlçe Emniyet Müdürü Sadık SEMERCİ,Ziraat Odası Başkanı Ömer TUNCAY ,daire amirleri ve ilçemiz çiftçileri katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra ilçemiz Emniyet müdürlüğünde görevli polis memuru Bilal APAK tarafından sunumu yapılan Emniyet ve asayiş isimli slayt gösterimi yapıldı.Slayt gösterimlerle ilgili ilçemiz Emniyet Müdürlüğü tarafından can ve mal güvenliği ile ilgili son yıllarda almış oldukları tedbirler anlatıldı.
Ardından İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından hazırlanan traktör,patpat gibi araçların reflektör kullanımının önemini vurgulayan slayt gösterimini Ast.kıd.çvş.Aşkın GÜLSER sunarak reflektörün can ve mal güvenliğinde önemli yeri olduğunu çiftçilerimize anlattı.
Slayt gösterimlerinden sonra sırası ile, Ziraat odası başkanı Ömer Tuncay,Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Kaymakam Eyüp Çalışır kısa birer konuşma yaparak,reflektörün insan yaşamındaki can ve mal güvenliğinin önemini belirttiler.
Konuşmaların ardından temsili reflektör dağıtım töreni yapıldı.Törende İlçemiz Köy,Kasaba ve Merkezden 1’er çiftçiye reflektör takdimi yapıldı.Önümüzdeki günlerde Ziraat Odasına kayıtlı tüm çiftçilere ikamet ettikleri köy,kasaba ve merkezde reflektör dağıtımı yapılacak.
Reklektörle Can Kurtar kampanyası Çiftçilere yapılan yemek ikramı ve ardından temsili traktörlere Reflektör takılarak program sona erdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.