Sizi Böyle Mutlu Görünce Biz Daha Çok Mutlu Oluyoruz…

09 Aralık 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Belediye konutlarında yürüttüğü parke taşı çalışmalarını inceledi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt site sakinleri tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı.Yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Bozkurt’a teşekkür eden site sakinleri ”çalışmalardan son derece memnunuz yapılan parke taşı ile evlerimizin dış görüntüsü bile değişti.Başkanımıza ve tüm Şuhut Belediyesi ekibine teşekkür ederiz”dedi.

Çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada”Belediye konutlarında çalışmalar devam ediyor.Site yönetiminin yapamadığı altyapı çalışmalarını Şuhut Belediyesi olarak biz üstlendik yapıyoruz.Hemşehrilerimiz ile konuştuk gayet mutlular.Onları mutlu görmek en çok bizleri mutlu ediyor.Tüm ekibime canı gönülden teşekkür ediyorum.Belediye konutlarında yaşayan 56 haneye yapılan çalışmalar hayırlı uğurlu olsun”dedi.

incelemede Başkan Bozkurt’a Altıgöz Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Yonka da eşlik etti.Muhtar Yonka Başkan Bozkurt’a tüm mahalleli adına teşekkür etti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.