Şuhut Akyuva Göleti Sulaması Temeli Çevre ve Orman Bakanımız Prof Dr Veysel Eroğlu’nun Teşrifleriyle Atıldı

25 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut  / Akyuva Göleti Sulaması temel atma merasimi , Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr. sayın  Veysel Eroğlu’nun teşrifleriyle gerçekleştirildi.. 27 Nisan 2011 Çarşamba saat 15:00’te Şuhut Akyuva Köyü’nde yapılan temel atma merasiminde vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Artık bir sloganlarının olduğunu ifade eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şöyle konuştu:

”Eskiden bütün yollar Roma’ya çıkar derlerdi, onun üstünü çizdik biz ve bütün yollar Afyonkarahisar’a çıkar diyoruz. Çünkü Afyonkarahisar-İstanbul bölünmüş yolu yapıldı. Afyonkarahisar-Ankara, Afyonkarahisar-Antalya, Afyonkarahisar-İzmir, Afyonkarahisar-Denizli inşallah bu yıl Afyonkarahisar-Konya yolu da bitecek. Bütün yollar Afyonkarahisar’a çıkıyor.”

Şuhut’a bağlı Akyuva köyünde yoğun alaka gören ve konuşurken sahneye çıkan çocuklarla tek tek ilgilenen Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, konuşmasının ardından gölet sulamasının temeline ilk harcı koydu.

Temel Atma Merasimine başta Çevre ve Orman Bakanımız Prof Dr Veysel Eroğlu olmak üzere Afyonkarahisar Protokolü ile Şuhut ve çevre ilçe ile Belde Başkanlarıda katılmıştır.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.