ŞUHUT BELEDİYESİ 100.YIL FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi 100. Yıl futbol turnuvası tamamlandı, Çakırözü gençlik ve Çınarkafe takımları arasında oynanan final maçının galibi ve turnuvanın şampiyonu Çınarkafe oldu.

Şuhut Belediyesi 100. Yıl etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 100. yıl futbol turnuvası sona erdi. 13 takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyon Çınarkafe spor olurken Çakırözü gençlik spor ikinci, Akyuva spor üçüncü oldu. Turnuva takımlarından Biri Bizi Durdursun Spor ise turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

Şuhut Belediye Başkanı Sayın Recep BOZKURT final maçının ardında yaptığı açıklamada ‘Şuhut’umuzun 100.Yılı olması sebebiyle Şuhut Belediyesi olarak bir çok etkinlik düzenlemekteyiz. Kültürel, sosyal, sanatsal ve spor alanında yapılan bu faaliyetlerden bir tanesi olan 100. Yıl futbol turnuvası yaklaşık 3 aylık bir maratonun ardından tamamlanmıştır. Halkımız tarafından yoğun ilgi gören bu tür faaliyetlerin sürekli hale getirilmesinden yanayım. Gençlerimizin boş zamanlarını bu tür faaliyetlerde değerlendirmelerinin hem sağlıkları hem de kaynaşıp sosyal çevrelerini geliştirmeleri adına çok önemli bir adım olduğu kanaatindeyim. Şuhut Belediyesi 100.Yıl Futbol Turnuvasının düzenlenmesinde emeği geçen tertip komitesine, hakem heyetine, turnuva boyunca güvenliği sağlayan emniyet güçlerimize, sağlık ekiplerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca turnuvaya katılan bütün takımlara da teşekkür ederken dereceye giren takımları tebrik ediyorum’ dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.