Şuhut Belediyesi GES İhalesi Yapıldı.

Şuhut Belediyesi GES İhalesi Yapıldı. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mega projelerini bir bir tamamlamaya devam ediyor.Göreve geldiği andan itibaren yatırımlarla adeta destan yazan Başkan Bozkurt mola vermeden çalışmalarına devam ediyor. Kurulu gücü 1 Mw olacak olan Şuhut Belediyesi Güneş Enerji Santralinin İhalesi 19.02.2021 tarihinde Şuhut Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda saat 15.00 da yapıldı.İhaleye ilgi […]

Şuhut Belediyesi GES İhalesi Yapıldı.
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mega projelerini bir bir tamamlamaya devam ediyor.Göreve geldiği andan itibaren yatırımlarla adeta destan yazan Başkan Bozkurt mola vermeden çalışmalarına devam ediyor.
Kurulu gücü 1 Mw olacak olan Şuhut Belediyesi Güneş Enerji Santralinin İhalesi 19.02.2021 tarihinde Şuhut Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda saat 15.00 da yapıldı.İhaleye ilgi oldukça yoğundu.Toplamda 16 firmanın katıldığı ihale de sosyal mesafe ve maske kurallarına uyuldu.İhale komisyonuna ve katılımcı firmalara teşekkür eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt”Şuhut Belediyesi GES İhalesi Yapıldı.
Yenilenebilir Enerji Üretimi Kapsamında 1MW kurulu güce sahip olacak olan tesis Şuhut Belediyemize kalıcı gelir getirecek. Enerji yatırımlarımızla hem kurumumuza ekonomik destek sağlıyoruz hem de milli ve yerli enerjimizi kullanarak ülkemizin kazanmasına vesile oluyoruz”dedi.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.