Şuhut Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Denetimlerini Sıklaştırdı.

okGeri

Şuhut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler,Veteriner Hekim Eşliğinde Kurban Bayramı öncesi şehir merkezindeki fırınlarda ve kasaplarda denetim yaptı.

KurbanBayramı öncesi şehir merkezindeki fırınlarda ve kasaplarda hijyen, ruhsat ve gramaj denetimi yapan Şuhut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ve Veteriner Hekimi kurallara uymayan işyerlerine göz açtırmadı.

Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde belirlenen kurallara uymayan ve temizliğe önem göstermeyen işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygulandığını söyleyen yetkililer, vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getirdi.

Belediye görevlileri, “Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı gıdalar tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi kurullara uymayan işyerlerine gerekli uyarılarda ve işlemlerde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” diye konuştu.

Eklenme Tarihi;8 Ağustos 2019 Perşembe |Katagori ; Haberler, Manşet|
Bu Yazıya Facebook Üzerinden Yorum Yapabilir ve Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz

tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım