Şuhut Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Denetimlerini Sıklaştırdı.

08 Ağustos 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler,Veteriner Hekim Eşliğinde Kurban Bayramı öncesi şehir merkezindeki fırınlarda ve kasaplarda denetim yaptı.

KurbanBayramı öncesi şehir merkezindeki fırınlarda ve kasaplarda hijyen, ruhsat ve gramaj denetimi yapan Şuhut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ve Veteriner Hekimi kurallara uymayan işyerlerine göz açtırmadı.

Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde belirlenen kurallara uymayan ve temizliğe önem göstermeyen işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygulandığını söyleyen yetkililer, vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getirdi.

Belediye görevlileri, “Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı gıdalar tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi kurullara uymayan işyerlerine gerekli uyarılarda ve işlemlerde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” diye konuştu.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.