Şuhut Ekibinden Tam Kadro Afyon’a Çıkartma

15 Eylül 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz,Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh Ali Diren,İl Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu,Gültekin Özdemir ve Ali Altan,Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy ve Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut İlçe Başkanı Abdullah Zeybek Afyonkarahisar’da ziyaretlerde bulundular.

Ziyaretlerine Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ile başlayan ekip Vali Çiçek’e misafirperverlikleri için teşekkür edip ilçedeki projeleri görüştüler.Şuhut ekibi Şuhut’ta görev yapan Vali Yardımcıları Nurullah Kaya ve Dr.Mehmet Boztepeyi’de ziyaret ettiler. Afyonkarahisar Valiliği  ziyareti sonrası Şuhut ekibi Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret ettiler.Başkan Zeybek’e çalışmalarında başarılar dileyen Şuhut ekibi hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle Afyonkarahisar Belediyesinden ayrıldı.

Şuhut ekibinin bir sonraki durağı ise Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban oldu.Ziyaretçilerini kapıda karşılayan Başkan Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm misafirlere teşekkür etti.Şuhut ekibi Şuhut için yatırımı devam eden projeleri ve ileri ki dönemde gerçekleşecek olan projelerinin detaylarını konuştular.

Şuhut ekibinin son ziyaret noktası ise İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy oldu.Ziyaret için teşekkür eden Murat Toy pandemi süreci  ve il özel idaresinin çalışmaları hakkında misafirleri ile görüştü.

Şuhut için ziyaretlerinin önemini vurgulayan Başkan Bozkurt”Tüm Şuhut olarak ziyaretlerimiz devam edecek.Hep birlikte Şuhut için çalışıyoruz.Şuhut ziyaretlerimizle kazanacak.Tüm ekibe teşekkür ediyorum”dedi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.