ŞUHUT M.Y.O. KEP ATTI

28 Mayıs 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut Meslek Yüksekokulu Öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı. Şuhut Meslek Yüksekokulu (MYO) 2012-2013 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, Şuhut MYO Bahçesinde gerçekleştirildi.
Tören öncesi İlçemizin geleneksel yemeği Keşkek yurdun dört bir yanından gelen öğrenci aileleri ve misafirlere ikramı yapıldı.
Şuhut Meslek Yüksekokulu bahçesinde yapılan törene,Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Kemalettin Çonkar,İlçe Kaymakamı Eyüp Çalışır,Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve daire amirleri,öğrenciler,öğrenci yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Törenin açılış konuşmasını Yüksekokul müdürü Yrd.Doç.Dr.Abdülkerim Çalışkan yaptı.Konuşmasında Okul için bugüne kadar yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederek,yapımı devam eden Kredi ve yurtlar kurumu yurdunun tamamlanmasıyla birlikte ilçemizdeki eğitim ve öğretim çıtasının yükseleceğini ve Şuhut’un Veterinerlik ve Gıda Teknolojisinde ilklerin arasına girmesini hedeflediklerini belirtti.

Belediye Başkanı Recep Bozkurt , Anadolunun bir çok kentinden ilçemize gelerek eğitim ve öğretimini sürdüren tüm öğrencilere hayatlarında başarılar dileyerek,İlçemizin önümüzdeki yıllarda Eğitim ve Öğretim alanında yapılan yatırımlarla çıtasını üst seviyelere taşıyacağını bu alanda her türlü hizmeti ve desteği sakınmadan sürdüreceklerini ifade etti.

Kapanış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Eyüp Çalışır,öncelikle Eğitim ve Öğretim alanında Desteklerini esirgemeyen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na,İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a teşekkür ederek,önümüzdeki günlerde boşalacak olan Devlet Hastanesi’nin Yüksek okul olarak kullanılması için girişimlerin devam ettiğini ve gelecek dönemlerde imkanları daha fazla olan bir kampuse öğrencilerimizin kavuşacağını belirterek mezun olan Şuhut Meslek Yüksek okulu öğrencilerine hayatlarında başarılar diledi.

2012-2013 Akademik Yılı Mezuniyet töreninde Şuhut Meslek Yüksekokulu ve diğer eğitim kurumlarına desteklerini bugüne kadar esirgemeyen Malül Gazi p.er Musa ASMA tarafından 20 adet bilgisayar hediye edildi.

Tören Öğrencilerin kep atması ile sona erdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.