Şuhut OSB yatırımcıları bölgeye çekmeye devam ediyor.  

Şuhut Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları bölgeye çekmeye devam ediyor. Enfes Grup Gıda Firma yetkilisi Irak’lı yatırımcı Hussein Mohammed Yasır Al-Zurfi ve beraberindeki heyet Başkan Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.  Hurma Paketleme ve İşleme Tesisi İçin Yer Tahsisi Tamamlanan proje ile alakalı Firma yetkilileri çalışmalar hakkında Başkan Bozkurt’a bilgi verdi. Firma yetkilileri yaptığı açıklamada 20.000 m² […]

Şuhut Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları bölgeye çekmeye devam ediyor.

Enfes Grup Gıda Firma yetkilisi Irak’lı yatırımcı Hussein Mohammed Yasır Al-Zurfi ve beraberindeki heyet Başkan Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.  Hurma Paketleme ve İşleme Tesisi İçin Yer Tahsisi Tamamlanan proje ile alakalı Firma yetkilileri çalışmalar hakkında Başkan Bozkurt’a bilgi verdi. Firma yetkilileri yaptığı açıklamada 20.000 m² arsa üzerine inşa edilecek 5000 m² kapalı alana sahip olacak olan 20 Milyon Türk Lirası maliyetli Hurma Paketleme ve İşleme Tesisi yatırım sonucunda meydana gelecek tesiste ilk etapta 50 kişi istihdamı ile işe başlanacağını ve ürün yelpazelerinin artması ve kapasite genişlemesi ile ilerleyen zamanlarda bu sayının artacağı bilgilerini verdi.

İl Genel Meclis Üyesi Umut Eroğlu’nun da katıldığı görüşme sonrası  Başkan Recep Bozkurt yaptığı açıklamada; “Kurulacak üretim tesisinde 50 kişinin istihdam edileceğine dikkat çekerek; inşallah burada yapılacak yatırımlar ile ilçemizde istihdam sorununa ciddi bir çözüm olacak. Şuhut Belediyesi olarak ilçemize gelecek her yatırımcıya kapımız açık, Şuhut OSB sunduğu imkânlar ile yatırımcıların gözbebeği ve öncelikli tercihleri arasında yer almakta. İlçedeki istihdam sorunun çözülmesi için bu tür istihdama dayalı projelerin hayata geçmesi çok önemli. Bunun içinde sizin gibi girişimci ve yatırımcılara ihtiyacımız var. Bizler OSB’ye gelecek yatırımcılarımızın yanında olacağız ve elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. İnşallah yatırımınız öncelikle ülkemize, bölgemize ve sizlere hayırlı olur.” dedi.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.