Tanıtım Günlerinde “ŞUHUT” Rüzgarı

13 Eylül 2017 Şuhut Belediyesi

Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Belediyesi’nin ortaklaşa katıldığı İstanbul Maltepe’de 6-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Afyonkarahisar Turizm ve Kültür Günleri’nde Şuhut rüzgarı esti.

4 gün süren etkinlikle, İlçemizin kültürel, yöresel yönlerinin tanıtıldığı stantlarda, Belediyemiz ve Kaymakamlık görevlileri tarafından vatandaşlara ilçemiz hakkında bilgilerde aktarıldı.

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ve İlçe Kaymakamımız Dr.Mehmet Boztepe’nin de katıldığı programda Başkan Bozkurt ve Kaymakam Boztepe yöremize has şark köşesinde misafirlerini ağırlarken, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizle ve etkinliğe katılan vatandaşlara da ilçemiz hakkında bilgiler vererek, sohbet ettiler.

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreni esnasında Başkan Bozkurt ve Kaymakam Boztepe ile Bakanımız Eroğlu keşkek döverek, standımızı ziyaret eden vatandaşlara ikram etti. Tanıtım Günleri boyunca, yoğun ilgi ile karşılasan ilçemiz stantları adeta etkinlikte Şuhut Rüzgarı estirdi.

Ayrıca etkinlikte İlçemizin Büyük Taarruz’daki konumunu anlatan Büyük Taarruz Karargahı (Atatürk Evi) yer aldı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.