“Tarihe Altın Harflerle Bir Kez Daha Yazdık; Millet Eğilmez, Türkiye Yenilmez”

14 Temmuz 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, FETÖ’cü hainler tarafından ülkemizin birlik ve beraberliğine, bölünmez bütünlüğüne kast eden ve milletimizin engin feraseti ve dirayeti ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bastırılan 15 Temmuz alçak darbe girişiminin 3.yıl dönümünde bir mesaj yayınladı.

“Tarihin En Kanlı Kalkışmasın da, Hainlere tarihi ders verdik”

Dünyada eşi ve benzeri görülmemiş bir hainliğe fetöcülerin imza attığını belirten Başkan Bozkurt, “Milletimiz içeride ve dışarıda bulunan tüm hainlere,  15 Temmuz gecesinde Cumhurbaşkanımız’ın çağrısıyla dur demiştir. Bu şanlı direniş ve zaferin 3.Yılında, tanklara göğsünü siper eden, uçakların ve helikopterlerin bombalarına aldırmadan meydanlarda dinimiz ve devletimiz için can veren aziz kahramanlarımızı unutmak asla mümkün değildir. Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile köylerimizden, ilçelerimize, illerimizden metropol şehirlerimize tüm vatanperverler meydanlarda darbeye geçit vermemiştir. Hainler alçak emellerini gerçekleştirmek adına milletin tankı ve uçağıyla millete kast etmiş, yüzlerce vatan evladımız şehadet şerbeti içmiştir” dedi. Başkan Bozkurt, Türkiye’de her 15 yılda ortalama bir darbe olduğunu, Ülkede yapılan darbelerin en kanlı ve haince olanının 15 Temmuz kalkışması olduğunun altını çizerek, “Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tarihimiz de ve dünyada eşi benzeri görülmemiş bir şekilde tarihin en kanlı darbe kalkışmasına milletimiz dur dedi. Din kisvesi altında, masum canları katleden, genç yaşlı demeden yüzlerce insana karşı savaş suçu işleyen hainler milletimizin engin feraseti karşısında yok olmuştur. Milletimiz şanlı bir direniş örneği göstererek 3 yıl önce tarihe şehitlerimiz ve gazilerimizle birlikte Türk Milletinin vatan ve millet aşkını bir kez daha tarihe altın harflerle işlemiştir; Millet Eğilmez, Türkiye Yenilmez” dedi.

Başkan Bozkurt, mesajında son olarak “Tarihin en kanlı kalkışmasına, görülmemiş şekilde canlarını siper eden vatan ve bayrak sevdalısı aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yaad ediyorum. O gece canı pahasına meydanlarda bayrağa, ezana ve vatana sahip çıkan tüm vatanperver milletimize şükranlarımı arz ediyorum” dedi.  Başkan Bozkurt, “Bu duygular ile 15 temmuz gecesi belediye meydanında gerçekleştireceğimiz 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü etkinliklerine tüm hemşehrilerimizi davet ediyor, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günümüzü tebrik ediyorum” dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.