Vefaat İlanları

okGeri

19.01.2018 İlçemiz Yalı Mahallesinden Ali paşalardan merhum Mehmet Uğur’un eşi, Ayşedudu Eyvazoğlu, Şevki Bayar, Yaşar Uğur ve Halıcı Hasan Uğur’un annesi, Hasan Hüseyin Eyvazoğlu ve Nuri Bayar’ın kayınvalidesi ŞADİYE UĞUR vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

15.01.2018-İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden Türkeçlerden Merhum Ahmet Türkeç’in eşi,Hakkı,Hasan Hüseyin ve Aslan Türkeç ile Zehra Mavi,Aysel Küçük ve Ayfer Aykanat’ın annesi UMMAHAN TÜRKEÇ Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

09.01.2018-İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Ali Türk’ün kızı Merhum Hasan Hüseyin Peynirci’nin eşi,Selahattin Türk,Bahattin Türk  ve Gülşen Kurt’un ablası Sami Peynirci’nin annesi,Hasan Peynirci,Asım Peynirci ve Merhum Bülent Peynirci’nin babaannesi ZELİHA PEYNİRCİ Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

04.01.2018-İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Faruk,Ahmet ve İbrahim Yeşilırmak’ın babası Münir Karataş’ın kayınpederi HÜSEYİN YEŞİLIRMAK Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

04.01.2018-İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden,Merhum Ali oğlu,Ayşe Dağlı,Nazmiye Soytürk,Rahime Karadede,Kamil Kalaycı ve Ali İhsan Kalaycı’nın babası Hacı Hüseyin Dağlı,Merhum Mehmet Soytürk ve Bekir Karadede’nin kayınpederi Derelioğlu YUSUF KALAYCI Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

26.12.2017-İlçemiz Altıgöz Mahallesinden,Bankadan emekli İbrahim Kocatepe’nin eşi Semercilerden merhum Mehmet Karapınar’ın kızı,Merhum Hüseyin ve İbrahim Karapınar’ın kardeşi,Mustafa ve Filiz Kocatepe’nin annesi HESNA KOCATEPE Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

22.12.2017-İlçemiz eşrafından Merhum Hüseyin Çınar’ın oğlu,Muhtereme Çınar’ın eşi,Emekli Öğretmen Merhum Hasan Hüseyin Çınar ve Merhum Ahmet Çınar ile Hacer Durmaz’ın kardeşi,Fadime Gök,Nuryaz Çınar,İsmail Çınar,Gülnaz Çetinkaya ve Gülistan Kıratoğlu’nun babası,Ziynettin Gök,Orhan Çetinkaya ve Ahmet Kıratoğlu’nun kayınbabası MUHARREM ÇINAR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

19.12.2017-İlçemiz Yalı Mahallesinden Sarılardan Merhum Ömer Sarıkoç’un oğlu Mediha Sarıkoç’un eşi,Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu Müdürü Cengiz Sarıkoç ve Filiz Biçer’in babası Doktor Ali Biçer’in kayınpederi Ahmet Cenk Sarıkoç’un dedesi Emekli Öğretmen AHMET SARIKOÇ Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

14.12.2017-İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden Merhum Süleyman kızı Merhum Mevlit Imış’ın eşi,Merhum Zeytinci Ömer Imış ile Mesut Imış ve Hayriye Aydoğdu’nun annesi,Necip Aydoğdu’nun kayınvalidesi NACİYE IMIŞ Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

14.12.2017-İlçemiz İstiklal Mahallesinden Merhum Mustafa oğlu,Mustafa,Reymane ve Seda Kazankaya’nın babası Hasan Adak ve Mehmet Sevim’in kayınbabası,Toprak Mahsulleri Ofisinden emekli HALİL KAZANKAYA vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

10.12.2017-İlçemiz İstiklal Mahallesinden Hilmi Yazıcı’nın oğlu İbrahim,Eski Belediye personeli Nurettin,Mehmet,Emine Yazıcı ve Zeynep Taşdelen’in babası Ayşe Yazıcı’nın eşi,Namıdeğer Efe köylü Kömürcü OSMAN YAZICI Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

09.12.2017-İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Merhum Nalbantoğlu Ahmet Türker’in oğlu,Hasibe Türker’in eşi,Zübeyde Çetin,Ayşe Yonca,Ahmet Türker ve Melek Yonca’nın babası HACI GALİP HALİL TÜRKER vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

02.12.2017-İlçemiz İstiklal Mahallesinden merhum Hasan Hüseyin Sevim’in oğlu, Cemil Sevim, Mehmet Sevim, Nezahat Çevik ve Saniye Gün’ün babaları TAHİR SEVİM Vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
29.11.2017- İlçemiz Pazar Mahallesinden merhum Polis Emeklisi Mehmet Yeğen’in kızı, merhum Ali Küçük’ün eşi, Emekli polis Yaşar Yeğen’in ablası, Mükerreme Tuncay, Belediye Personeli Mehmet Küçük ve Engin Küçük’ün annesi, Turgut Tuncay’ın kayınvalidesi Necla Küçük vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
26.11.2017-İlçemiz Yalı Mahallesinden Yusuf Hocalardan Merhum Eyüp ve Merhume Ayşe Dudu Büyükkalaycı’nın oğlu,Merhum Selahattin Büyükkalaycı,İbrahim Büyükkalaycı,Merhume Nazmiye Tongur,Hasan Büyükkalaycı ve Necibe Kebeli’nin kardeşi,Uğur ve Nurcan Büyükkalaycı ile Nursel Özdemir’in babası Bünyamin Özdemir’in kayınpederi Namıdeğer Patatesçi MEHMET BÜYÜKKALAYCI vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

26.11.2017-İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Serdaroğlu Merhum Mustafa Başaran’ın kızı Müfit Başaran,Gülay Oğuz,Günnur İmamoğlu ve Nevin Temel’in ablası,Merhum Yılmaz Akçay’ın eşi,Belgin Akçay ve Betül Boyacıoğlu’nun annesi GÜLFERAH AKÇAY vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

20.11.2017– İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Emekli sağlık memuru Abdullah Arıçelik’in oğlu Merhum Hasan Arıçelik’in abisi,Atakan Arıçelik’in kardeşi,Merhum Emekli Sağlık Memuru Fevzi Arıçelik ile Yaşar Küçük’ün yeğeni Tuğba Arıçelik’in eşi Utku ve Elif Arıçelik’in babası BARIŞ ARIÇELİK vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

09.11.2017– İlçemiz Hisar Mahallesinden Ömelekoğullarından Merhum Hasan hüseyin oğlu İbrahim Barış,Merhum Orhan Barış,Metin ve Hakan Barış’ın babası Namıdiğer Topal aşçı REŞAT BARIŞ Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz

09.111.2017- İlçemiz Gazipaşa mahallesinden allılardan merhum Abdil ve Merhume Dilber Çetinaslan’ın kızı Sultan Zeybek,Neval Aydoğdu ve Fadime Çanta’nın kardeşi Merhum Nurettin Atar’ın Öğretmen kardeşi İsmail Atar’ın eşi Özcan ve Gürcan Atar’ın annesi MELEK ATAR vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

02.11.2017- İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Paşacık köyü nüfusuna kayıtlı Merhum Osman Çelilten’in kızı Belediye Personeli Ali İhsan Aykoç’un eşi Ahmet Aykoç ve Nilüfer Güzelyayla nın annesi Ahmet Çelikten in ablası Özgür Güzelyayla nın kayınvalidesi KEZİBAN AYKOÇ vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

29.10.2017- İlçemiz Hisar Mahallesinden Merhum Hüseyin oğlu Hasan Hüseyin,İsmail ve Mustafa Eyvazoğlu ile Merhume Emine Civri’nin babası Zeki Civri’nin kayınbabası HASAN EYVAZOĞLU vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz

29.10.2017- İlçemiz Hisar Mahallesinden Merhum Mustafa Oğlu Sultan Gün,Yaşar Arıevi,Şenel Doğan,Ahmet ve Süleyman Uslu’nun babası SÜLEYMAN USLU vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

27.10.2017- İlçemiz Pazar Mahallesinden Hasan Eyvazoğlu’nun kızı Zeki Civri’nin eşi,Murat Civri ve Dilek Gürsu’nun annesi,Hasan Hüseyin Eyvazoğlu,İsmail Eyvazoğlu ve Mustafa Eyvazoğlu’nun kardeşi EMİNE CİVRİ Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

26.10.2017- İlçemiz Yalı Mahallesinden Merhum Hasan Yokuş kızı Merhum Namıdeğer Çapacıların Çetin Karakuş’un eşi Merhume Şerif Sevim ve Zehra Alkan’ın kardeşi Merhum İbrahim Karakuş,Hatice Dönder,Emine Arslan ve Feyzullah Karakuş’un annesi SADRİYE KARAKUŞ vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

23.10.2017-İlçemiz Zafer Mahallesinden Karabostanlardan,Merhum Mustafa Karabostan ile Emine Karabostan’ın oğlu,Sümeyra,Büşra ve Havvanur Karabostan’ın abisi HASAN KARABOSTAN vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

21.10.2017- İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden,Merhum Fahrettin Bursalı’nın kızı Merhum Hilmi Aras’ın eşi,Akın Aras,Sema Aras ve Selma Peynirci’nin annesi Fehmi Peynirci ve Ayla Aras’ın kayınvalidesi,Hazal,Cansu ve Yağmur Aras’ın babaannesi,Ümit ve Caner Peynirci ile Berkay Kır’ın anneannesi,Merhum Keramettin Bursalı,Ayten Öztürk ve Nurten Bursalı’nın ablası HASİBE ARAS vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

13.10.2017- İlçemiz Baş mahallesinden Önder Sayın ve Nesrin Sayın’ın oğlu Ömer Sayın ve Mehmet İşbilir’in yeğeni AHMET SAYIN vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

08.10.2017- İlçemiz Baş mahallesinden Merhum Bekçi İbrahim Özdemir’in oğlu,Bünyamin ve Selami Özdemir ile Selma Demir,Hasibe Kızılırmak ve Leyla Çoban’ın kardeşi  VELİ ÖZDEMİR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

05.10.2017- İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden,kahveci İsmail Akşin’in eşi Hasan,Salih ve Recep Akşin’in annesi SULTAN AKŞİN vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

03.10.2017- İlçemiz Yalı Mahallesinden Divanelerden merhum Mehmet Benli’nin eşi,Yamalılardan Merhum İbrahim Güldemet’in kızı İsmail ve Abdullah Benli ile Samiye Dönder’in annesi,Kaportacı Necip Dönder’in kayınvalidesi FATMA BENLİ vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

23.09.2017– İlçemiz Taşlıca Mahallesinden Hasan Özcan’ın eşi Ahmet ,Bayram ,İsmail ve Fatih Özcan ile Güldane Akın’ın annesi Ayşe Çepni ve Rıza Çakal’ın kardeşi HACER ÖZCAN vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
16.09.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden, Çobankaya Nüfusuna kayıtlı, emekli polis Ahmet Karaağaç, Süleyman Karaağaç ve İsmet Kocaçal’ın babaları, İNŞAAT USTASI MEHMET KARAAĞAÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
10.09.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden merhum Kemal Gider’in oğlu, Süleyman Gider’in kardeşi, Neriman Gider’in eşi, Kemal ve Hasan Gider’in babaları, Namıdeğer Lebirse ORHAN GİDER vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
10.09.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Hacı Osman Karapınar’ın torunu, Mevlüt, Hasan ve Emine Karapınar’ın yeğeni, Sevinç ve Namıdeğer Güzel Şahin Karapınar’ın kızı, Şahincan, Lokman, Hatice Hale ve Volkan’ın kız kardeşi HANİFE NUR AKTOPRAK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
09.09.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Combaklardan Ahmet Büyükcombak, Nejdet Büyükcombak, Nejla Gülbahar ve Ayşegül Tuncay’ın babaları, Kadir Gülbahar ve Turgay Tunçay’ın kayınpederi ALİ OSMAN BÜYÜKCOMBAK vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
01.09.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Kara Veli oğlu, İsmail Akkoç ve Firdevs Diren’in kardeşi, Veli ve Burhanettin Akkoç ile Aysel Ekici ve Ayfer Dorum’un babaları, Mustafa Ekici ve Uğur Dorum’un kayınbabaları Kütüphaneden emekli TAHSİN AKKOÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
28.08.2017 İlçemiz Yalı Mahallesinden Emekli Ambulans şoförü Osman Uysal, Hatice, İdris Hakkı’nın anneleri HACI CENNET AKGÜN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dilerim.
17.08.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Şükrü Karlık’ın oğlu, merhume Fatma Karlık’ın eşi, Emine Damlıca, Hatice Demir, Şükriye Çakmak, Fikriye Uygur ve Abdurrahman Karlık’ın babası, Mehmet Ali Damlıca, Mehmet Demir, İbrahim Çakmak, Şevki Uygur ve Dilek Karlık’ın kayınpederi ilçemiz esnaflarından Namıdeğer Kurukafa İSMAİL KARLIK vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

12.08.2017 İlçemiz Yalı Mahallesinden merhum Hasan Yokuş’un kızı, merhum Mehmet Sevim’in eşi, Gülşen Ayrıbaş, Sami Sevim, Merhum Memduh Sevim, Şengül Bostancı ve Havva Kiraz’ın anneleri, Savaş Ayrıbaş, İbrahim Bostancı ve Beytullah Kiraz’ın kayınvalidesi ŞERİFE SEVİM vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

12.08.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden merhum namı değer Göde Yörük eşi, Şakil ve Aziz Altıkulaç, Bahar Bülbül, Şükriye Avcı, Ayşe Şenbaba ve Türkan Altıkulaç’ın anneleri, Mehmeet Altıkulaç, Bahar Bülbül, babaannesi,Kadir Kazgöz’ün ananesi HALİME ALTIKULAÇ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

10.08.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden merhum Hasan Akgönen’in kızı, Merhum Fesli Oğlu Ali Çaylı’nın eşi, Emekli Öğretmen Mehmet Çaylı ve Cengiz Çaylı’nın annesi, İbrahim Çetin ve A.Kadir Keskin’in kayınvalidesi ZEYNEP ÇAYLI vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
10.08.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden merhum Mehmet İmirzi’nin kızı, merhum Celal Karakoç’un eşi, Yılmaz Karakoç, Aysel Özyurt, Gülşen Taşdemir, Cavit Karakoç ve Suna Tahsinoğlu’nun annaleri NACİYE KARAKOÇ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
10.08.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden merhum Halil Kılıç’ın kızı Postacı Mehmet Dönmez’in eşi, Sağlık Memuru Orhan Dönmez, Polis Memuru Turan Dönmez, Sebahat Gölpınar, Gülnur Öztürk ve Gülay Sarıtepe’nin anneleri HACI VECİHE DÖNMEZ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
08.08.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Merhum Ahmet Zingir’in oğlu, Belediye Personeli Ahmet Zingir, Şoför Yücel Zingir ve Merhum Can Zingir’in babaları, Ayşe Zingir’in eşi, Askerlik Şubesinden emekli HASAN HÜSEYİN ZİNGİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
05.08.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden merhum Yusuf ve merhume Şerife Zingir’in oğlu, Nafiye Zingir’in eşi, Günay Ölmez, Birol Zingir, Gül Vural ve Şerife Konuk’un babaları, Ertan Konuk, Halis Ölmez ve Ali Vural’un kayınpederi RECEP ZİNGİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
02.08.2017 İlçemiz Taşlıca Mahallesinden Merhum Hacı İbrahim Şatır’ın oğlu, Merhum Ali, Merhum Ahmet ve Mehmet Şatır’ın kardeşi, İbrahim Şatır, Fatma Akgül, Ayşe ve Hacer Özen’in babaları Namıdeğer Viciroğlu Şoför MUSTAFA ŞATIR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
02.08.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Merhum Mustafa Kızı, Hasan Çakmaroğlu’nun eşi, Mustafa ve Derya Çakmaroğlu’nun annesi, Deniz, Filiz ve Cengiz Koca’nın kardeşi, FATMA ÇAKMAROĞLU vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
01.08.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Namıdeğer Damat oğlu merhum Hulusi Mehmet Özenç ve Merhum Burhanettin Özenç’in kardeşi, Hacıvelioğlu Ömer Gürsoy’un kayınbiraderi Beyhan Özenç’in eşi, Firdevs-Veli Ulusoy, Fatih-Gülay Özenç ve Gülsüm-Fatih Başaran’ın babaları Kubbeli Camii Emekli İmam Hatibi OSMAN NURİ ÖZENÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
01.08.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Savranlıoğlu Merhum Süleyman Karatoprak’ın kızı, Hüseyin ve Necmi Karatoprak’ın kardeşi, Camı ve Sobacı Erdoğan Dede’nin eşi, Emine Koç ve Belediye Meclis Üyesi Murat Dede’nin annesi, Ramazan Koç’un kayınvalidesi HACI HATİCE DEDE vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
30.07.2017 İlçe sakinlerimizden Merhum Ali Kalaycı’nın kızı Merhum Bekir Sarıtepe’nin eşi, Yusuf Kalaycı’nın kardeşi, Merhum Musa Sarıtepe, İsmail, İbrahim ve Süleyman Sarıtepe’nin annesi, Merhum Ali İpek ile Mehmet Karasu, Yusuf Kaynak, Ömer Çarkacı ve Mustafa Güven’in kayınvalidesi HACI ZEHRA SARITEPE vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
20.072017 İlçemiz Yalı Mahallersinden Aydın Köyü nüfusuna kayıtlı merhum Mehmet Baş’ın oğlu, Sultan Yörük ve Hasan Baş’ın babası, Ali Yörük’ün kayınpederi, Emrah Yörük’ün dedesi, TAHİR BAŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
18.07.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Hacıbabalardan Ahmet Vehbi Şenbabaoğlu ile Sultan ve Fehmi Imış’ın torunu, merhum Tarık Muhsin Şenbabaoğlu ile Nuri ve Recep Imış’ın yeğeni Canan ve Mehmet Şenbabaoğlu’nun kızı Hatice ve Mücahit Şenbabağlu’nun kardeşi EMİNE CEYLİN ŞENBABAOĞLU vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
07.07.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Sarıoğlanlardan Merhum Hasan Çarkacı’nın kızı, Merhum İbakğlu Abdullah Zeybek’in eşi, Sultan Çetindoğan, İbrahim Zeybek ve İlhami Zeybek’in anneleri FATMA ZEYBEK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
02.07.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden namıdeğer karabiber Mustafa Ceylan’ın eşi, Fadime, Keziban, Emine, Mahmuriye, Güldane, Güllü, Münevver, Döndü ve Hülya’nın anneleri, Kaymakamlıktan emekli Yusuf Özyiğit, Şinası, Mustafa, Hasan, Mevlüt, Mustafa, Mahir ve Cengiz’in kayınvalidesi FATMA CEYLAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
27.06.2017 İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden,Merhum Hasan Gülbahar ve Merhume Nuriye Gülbahar’ın oğlu,Hesna Gülbahar’ın eşi,Kadir ve Arslan Gülbahar’ın kardeşi YAVUZ GÜLBAHAR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

27.06.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden,Merhum Suat Keleş’in oğlu,Bülent Keleş,Gülay Çınar ve Nuray Başdemir’in abisi,Alaattin Çınar’ın kayınbiraderi,Suat Keleş ve Şükran Karanlık’ın babası Şoför esnaflarından SÜLEYMAN KELEŞ Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

24.06.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden merhum namıdeğer yağcı Çakal Mustafa Sezgin’in gelini, merhum Şilep İsmail Sezgin’in eşi, Şadiye Taşlıca, Turgut Sezgin, Mustafa Sezgin, Cavit Sezgin, Osman Sezgin ve Akif Sezgin’in anneleri, Hasan Taşlıca’nın kayınvadelidesi SUZAN SEZGİN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.06.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Çakmarlardan Merhum Hasan Çakmar’ın oğlu Merhum Hakan Çakmar ile Hasan Ve Faruk Çakmar’ın babası Rahime,Nermin ve Mustafa Çakmar’ın Kardeşi ABDULLAH ÇAKMAR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

15.05.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Merhum Halil Akmansoy ve Merhum Zekeriya Akmansoy’un kardeşi,Memnune Kızılgüneş,Gülşen Çınar,Fadime Demirpençe,Hacer Akdeniz,Ahmet Akmansoy,Veli,Hidayet ve İsa Akmansoy’un babası,Akif Kızılgüneş,Mustafa Çınar,Mustafa Demirpençe ve İbrahim Akdeniz’in kayınpederi AHMET AKMANSOY vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

08.05.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden Hacınebioğlu Muhsin ve Selami Küçükelçi ile Naciye ve Nursel’in babası Osman Aktin ve Salih Dilek’in kayınpederi namıdiğer Tahsin Hoca TAHSİN KÜÇÜKELÇİ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

22.04.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Kelacıoğullarından merhum İbrahim Dönmezdemir’in oğlu, merhum Bilal Dönmezdemir’in kardeşi, Şerefattin Yakın’ın kayınbiraderi, İbrahim ve Ahmet Dönmezdemir’in babaları Namıdeğer HACI BEKİR DÖNMEZDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

11.04.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden,Hocazadelerden Merhum Mehmet Emin Akçeşme’nin kızı Merhum Ömer Şengün’ün eşi,Zeliha Kalkan,Neslihan Şengün ve Turgut Şengün’ün annesi,Merhume Hatice Avcı,Merhum İbrahim Akçeşme ile Sabri Akçeşme,Şadiye Çınar ve Mehmet Akçeşme’nin ablası EDEVİYE ŞENGÜN Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan Rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

06.04.2017 İlçemiz Hisar mahallesinden merhum Hasan Imış’ın oğlu, Naciye Imış’ın eşi, Hasan, Yusuf ve Emre Imış’ın babaları, Emekli Polis Memuru Refik Imış, Fevzi Imış, Raika ve Rebet Imış ile Ratibe Büyükkalaycı, Fadime Çalışkan ve Hasibe Aytekin’in kardeşleri REMZİ IMIŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.04.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden Cıngıtların Merhum Ahmet Yöndem’in kızı, Emekli Belediye Zabıta Amiri Faruk Umurhan’ın eşi, Bekir ve Çetin Umurhan ile Havva Tabur’un annesi, Sanayi Esnaflarından İbrahim Tabur’un kayınvadelisi EMİNE UMURHAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

05.04.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Faruk ve Murat Karakoç ile Nuray Topali Filiz Gözcü, Fadime Uçar ve Özlem Küçükdede’nin babaları Namıdeğer Çakmak Alisi ALİ KARAKOÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

03.04.2017 İlçemiz Paşacık Köyü Nüfusuna Kayıtlı, Kamil Ceylan’ın oğlu, Selahattin, Kadir, İzzet ve İsmail Ceylan ile Kadriye Zeybek ve Fatma Kartop’un kardeşi, Emine, Hatice ve Seyhan Ceylan’ın babası, Mehmet Ceylan’ın babası Mehmet Ceylan vefat etmiştir.  Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz..

29.03.2017 İlçemize Yalı Mahallesinden Ömelekoğullarından Akif Barış’ın oğlu, Merhum Hasan Barış ile Cengiz Barış ve Mesude Uysal’ın kardeşi AYHAN BARIŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

13.03.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden Kemal Güven, Hilal Başol ve Meral Kahraman’ın babaları, Namıdeğer Gakmaoğlu Terzi Ziynettin Güven vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.03.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden Merhum Musa Oğlu, Merhum Mehmet, Merhum Halil, Merhum Halil, Merhum Selahattin Karabostan ve Sultan Büyüktaşkapılı’nın kardeşi, Vesile, Fatma ve Erdem Karabostan’ın babaları HİDAYET KARABOSTAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.03.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden Merhum Kağnıcı Mehmet Kalkan’ın eşi Belediye personeli Ayhan Kalkan ve emekli öğretmen Ali İhsan Kalkan annesi, Hakan kalkan’ın teyzesi NACİYE KALKAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

27.02.2017 İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden Suculardan Remzi, Ekrem, Ahmet ve Selçuk Sucu ile Semiha Akgün’ün babaları, Sebahattin Akgün’ün kayınpederi KAMİL SUCU vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

24.02.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden merhum Bekir oğlu, Pervin Yılmaz’ın eşi, Sanayi esnaflarından Mustafa Yılmaz, Bekir ve Yusuf Yılmaz ile Ummahan Naneci’nin babaları, Bayram Naneci’nin kayınpederi Namıdeğer Hamal Hasan Yılmaz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

20.02.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden, Merhum Ömer Çunku’nun oğlu, Ali ve Tahsin Çunku ile Hacer Yanar’ın kardeşi, Ömer, Uğur ve Ramazan Çunku ile Gülşen Taşkın’ın babası SELAHATTİN ÇUNKU vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

11.02.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden Merhum Hasan Kızı, İdişlerin Merhum Sami Şahin’in eşi Zehra Şahin vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
11.02.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Merhum İsmail Saçaklı’nın oğlu, Gül Görsoy, Halis Saçaklı, Ayşe Özdemir, Filiz Saçaklı ve Zehra Saçaklının abisi, Hayri Saçaklı, Canan Şenbaba ve Halil Saçaklının babaları, Yusuf Şenbaba’nın kayınpederi HULUSİ SAÇAKLI vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
06.02.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Merhum Davulcu oğlu Ahmet Çakal’ın oğlu Rıza Çakal’ın abisi, Hasan Özcan ve Fevzi Çepni’nin kayınbiraderi, Recep Çakal’ın babası, Asım Rıfat’ın kayınpederi, VELİ ÇAKAL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
04.02.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden İlyaslı Köyü Nüfusuna kayıtlı merhum İbrahim Arısoy ve Güllü Kızılırmak’ın oğlu, Tahsin Kızılırmak ve Sema Arıkaya’nın kardeşi, Cafer Arıkaya’nın kayınbiraderi, İlker Arıkaya’nın dayısı Namıdeğer ERKEK İsmail Arısoy vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
01.02.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden merhum Torlak Mehmet’in oğlu, Hatice Sünlü ve Mehmet Sarıbaş’ın babası, Demirci YUSUF SARIBAŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’an rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
28.01.2017 İlçemiz Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden Merhum Hüseyin oğlu, Emekli Öğretmen Mustafa Erdoğan Çınar, Gülay Umurhan, Aynur Avcı ve Gülnur Ünal’ın babaları, Hidayet Umurhan, Muzaffer Avcı ve Hasan Hüseyin Ünal’ın kayınpederi, Emekli Öğretmen Hasan Hüseyin Çınar vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
29.01.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Halil İbrahim Top’un kızı, İlçemiz esnaflarından İsmail Karlık’ın eşi, Emine Damlıca, Hatice Demir, Şükriye Çakmak, Fikriye Uygur ve Abdurrahman Karlık’ın annesi, Mehmet Ali Damlıca, Mehmet Demir, İbrahim Çakmak, Şevki Uygur ve Dilek Karlık’ın kayınvalidesi FATMA KARLIK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
25.01.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Ali paşalardan Merhum Ali Uğur’un kızı, Merhum Mehmet Uğur, Merhum Hasan Uğur, Merhume Hesna Akpınar ve Adil Uğur’un Kardeşi, Kani Akpınar’ın teyzesi,Bilal,Erol,Yaşar ve Halıcı Hasan Uğur’un halası DUDU UĞUR vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

22.01.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Topçu Nebioğlu, Belediyeden emekli Hasan ve Davut Taşlıca’nın babası, Halil ve Berber Serkan Taşlıca’nın dedes, HALİL TAŞLICA vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
21.01.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Kamil Çınar’ın oğlu, Merhum Mehmet Çınar ve Belediyeden Emekli Şoför İbrahim Çınar’ın kardeşi BEKİR ÇINAR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
19.01.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Koçyatağı Köyü nüfusuna kayıtlı merhum Hasanoğlu, Adem, Hasan, Halil, Yahya, ve Selahattin Yiğit’in babası, Mehmet Tosun ve Yusuf Koç’un kayınpederi İSMAİL YİĞİT vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
09.01.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden Merhum Halil İbrahim Güzel’in oğlu, Halil Şen’in damadı, İbrahim Güzel, Esin Güzel Köse ve Hakan Güzel’in babası, Hacı Ali Köse’nin kayınpederi, Tahsin, Bilal ve Mehmet Güzel ile Şerife Karatekin,  Ayşe Ceylan ve Raziye Eryıldız’ın kardeşi HÜSEYİN GÜZEL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

01.01.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden eski esnaflarımızdan Ali Çulfa’nın kızı, Namıdeğer Karaoğlan Tamirci Recep Çakar’ın eşi, Özlem Nur’un annesi, Nuriye Çetingül, Raziye Güler, Mehmet ve Şahin Çulfanın ablaları SEMİHA ÇAKAR vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

2016 Yılı Vefaat İlanları

2015 Yılı Vefaat İlanları

2014 ve Öncesi Vefaat İlanları

Eklenme Tarihi;12 Ocak 2015 Pazartesi |
Sosyal Ağlarda Paylaş
tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Aknet Bilişim Hizmetleri