Vefaat İlanları

okGeri

20.072017 İlçemiz Yalı Mahallersinden Aydın Köyü nüfusuna kayıtlı merhum Mehmet Baş’ın oğlu, Sultan Yörük ve Hasan Baş’ın babası, Ali Yörük’ün kayınpederi, Emrah Yörük’ün dedesi, TAHİR BAŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
18.07.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Hacıbabalardan Ahmet Vehbi Şenbabaoğlu ile Sultan ve Fehmi Imış’ın torunu, merhum Tarık Muhsin Şenbabaoğlu ile Nuri ve Recep Imış’ın yeğeni Canan ve Mehmet Şenbabaoğlu’nun kızı Hatice ve Mücahit Şenbabağlu’nun kardeşi EMİNE CEYLİN ŞENBABAOĞLU vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
07.07.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Sarıoğlanlardan Merhum Hasan Çarkacı’nın kızı, Merhum İbakğlu Abdullah Zeybek’in eşi, Sultan Çetindoğan, İbrahim Zeybek ve İlhami Zeybek’in anneleri FATMA ZEYBEK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
02.07.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden namıdeğer karabiber Mustafa Ceylan’ın eşi, Fadime, Keziban, Emine, Mahmuriye, Güldane, Güllü, Münevver, Döndü ve Hülya’nın anneleri, Kaymakamlıktan emekli Yusuf Özyiğit, Şinası, Mustafa, Hasan, Mevlüt, Mustafa, Mahir ve Cengiz’in kayınvalidesi FATMA CEYLAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
27.06.2017 İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden,Merhum Hasan Gülbahar ve Merhume Nuriye Gülbahar’ın oğlu,Hesna Gülbahar’ın eşi,Kadir ve Arslan Gülbahar’ın kardeşi YAVUZ GÜLBAHAR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

27.06.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden,Merhum Suat Keleş’in oğlu,Bülent Keleş,Gülay Çınar ve Nuray Başdemir’in abisi,Alaattin Çınar’ın kayınbiraderi,Suat Keleş ve Şükran Karanlık’ın babası Şoför esnaflarından SÜLEYMAN KELEŞ Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

24.06.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden merhum namıdeğer yağcı Çakal Mustafa Sezgin’in gelini, merhum Şilep İsmail Sezgin’in eşi, Şadiye Taşlıca, Turgut Sezgin, Mustafa Sezgin, Cavit Sezgin, Osman Sezgin ve Akif Sezgin’in anneleri, Hasan Taşlıca’nın kayınvadelidesi SUZAN SEZGİN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.06.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Çakmarlardan Merhum Hasan Çakmar’ın oğlu Merhum Hakan Çakmar ile Hasan Ve Faruk Çakmar’ın babası Rahime,Nermin ve Mustafa Çakmar’ın Kardeşi ABDULLAH ÇAKMAR Vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

15.05.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Merhum Halil Akmansoy ve Merhum Zekeriya Akmansoy’un kardeşi,Memnune Kızılgüneş,Gülşen Çınar,Fadime Demirpençe,Hacer Akdeniz,Ahmet Akmansoy,Veli,Hidayet ve İsa Akmansoy’un babası,Akif Kızılgüneş,Mustafa Çınar,Mustafa Demirpençe ve İbrahim Akdeniz’in kayınpederi AHMET AKMANSOY vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

08.05.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden Hacınebioğlu Muhsin ve Selami Küçükelçi ile Naciye ve Nursel’in babası Osman Aktin ve Salih Dilek’in kayınpederi namıdiğer Tahsin Hoca TAHSİN KÜÇÜKELÇİ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

22.04.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Kelacıoğullarından merhum İbrahim Dönmezdemir’in oğlu, merhum Bilal Dönmezdemir’in kardeşi, Şerefattin Yakın’ın kayınbiraderi, İbrahim ve Ahmet Dönmezdemir’in babaları Namıdeğer HACI BEKİR DÖNMEZDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

11.04.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden,Hocazadelerden Merhum Mehmet Emin Akçeşme’nin kızı Merhum Ömer Şengün’ün eşi,Zeliha Kalkan,Neslihan Şengün ve Turgut Şengün’ün annesi,Merhume Hatice Avcı,Merhum İbrahim Akçeşme ile Sabri Akçeşme,Şadiye Çınar ve Mehmet Akçeşme’nin ablası EDEVİYE ŞENGÜN Vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan Rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

06.04.2017 İlçemiz Hisar mahallesinden merhum Hasan Imış’ın oğlu, Naciye Imış’ın eşi, Hasan, Yusuf ve Emre Imış’ın babaları, Emekli Polis Memuru Refik Imış, Fevzi Imış, Raika ve Rebet Imış ile Ratibe Büyükkalaycı, Fadime Çalışkan ve Hasibe Aytekin’in kardeşleri REMZİ IMIŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.04.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden Cıngıtların Merhum Ahmet Yöndem’in kızı, Emekli Belediye Zabıta Amiri Faruk Umurhan’ın eşi, Bekir ve Çetin Umurhan ile Havva Tabur’un annesi, Sanayi Esnaflarından İbrahim Tabur’un kayınvadelisi EMİNE UMURHAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

05.04.2017 İlçemiz Hacımusa Mahallesinden Faruk ve Murat Karakoç ile Nuray Topali Filiz Gözcü, Fadime Uçar ve Özlem Küçükdede’nin babaları Namıdeğer Çakmak Alisi ALİ KARAKOÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

03.04.2017 İlçemiz Paşacık Köyü Nüfusuna Kayıtlı, Kamil Ceylan’ın oğlu, Selahattin, Kadir, İzzet ve İsmail Ceylan ile Kadriye Zeybek ve Fatma Kartop’un kardeşi, Emine, Hatice ve Seyhan Ceylan’ın babası, Mehmet Ceylan’ın babası Mehmet Ceylan vefat etmiştir.  Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz..

29.03.2017 İlçemize Yalı Mahallesinden Ömelekoğullarından Akif Barış’ın oğlu, Merhum Hasan Barış ile Cengiz Barış ve Mesude Uysal’ın kardeşi AYHAN BARIŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

13.03.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden Kemal Güven, Hilal Başol ve Meral Kahraman’ın babaları, Namıdeğer Gakmaoğlu Terzi Ziynettin Güven vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.03.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden Merhum Musa Oğlu, Merhum Mehmet, Merhum Halil, Merhum Halil, Merhum Selahattin Karabostan ve Sultan Büyüktaşkapılı’nın kardeşi, Vesile, Fatma ve Erdem Karabostan’ın babaları HİDAYET KARABOSTAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

06.03.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden Merhum Kağnıcı Mehmet Kalkan’ın eşi Belediye personeli Ayhan Kalkan ve emekli öğretmen Ali İhsan Kalkan annesi, Hakan kalkan’ın teyzesi NACİYE KALKAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

27.02.2017 İlçemiz Gazipaşa Mahallesinden Suculardan Remzi, Ekrem, Ahmet ve Selçuk Sucu ile Semiha Akgün’ün babaları, Sebahattin Akgün’ün kayınpederi KAMİL SUCU vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

24.02.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden merhum Bekir oğlu, Pervin Yılmaz’ın eşi, Sanayi esnaflarından Mustafa Yılmaz, Bekir ve Yusuf Yılmaz ile Ummahan Naneci’nin babaları, Bayram Naneci’nin kayınpederi Namıdeğer Hamal Hasan Yılmaz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

20.02.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden, Merhum Ömer Çunku’nun oğlu, Ali ve Tahsin Çunku ile Hacer Yanar’ın kardeşi, Ömer, Uğur ve Ramazan Çunku ile Gülşen Taşkın’ın babası SELAHATTİN ÇUNKU vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

11.02.2017 İlçemiz Baş Mahallesinden Merhum Hasan Kızı, İdişlerin Merhum Sami Şahin’in eşi Zehra Şahin vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
11.02.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Merhum İsmail Saçaklı’nın oğlu, Gül Görsoy, Halis Saçaklı, Ayşe Özdemir, Filiz Saçaklı ve Zehra Saçaklının abisi, Hayri Saçaklı, Canan Şenbaba ve Halil Saçaklının babaları, Yusuf Şenbaba’nın kayınpederi HULUSİ SAÇAKLI vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
06.02.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Merhum Davulcu oğlu Ahmet Çakal’ın oğlu Rıza Çakal’ın abisi, Hasan Özcan ve Fevzi Çepni’nin kayınbiraderi, Recep Çakal’ın babası, Asım Rıfat’ın kayınpederi, VELİ ÇAKAL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
04.02.2017 İlçemiz Hisar Mahallesinden İlyaslı Köyü Nüfusuna kayıtlı merhum İbrahim Arısoy ve Güllü Kızılırmak’ın oğlu, Tahsin Kızılırmak ve Sema Arıkaya’nın kardeşi, Cafer Arıkaya’nın kayınbiraderi, İlker Arıkaya’nın dayısı Namıdeğer ERKEK İsmail Arısoy vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
01.02.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden merhum Torlak Mehmet’in oğlu, Hatice Sünlü ve Mehmet Sarıbaş’ın babası, Demirci YUSUF SARIBAŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah’an rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
28.01.2017 İlçemiz Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden Merhum Hüseyin oğlu, Emekli Öğretmen Mustafa Erdoğan Çınar, Gülay Umurhan, Aynur Avcı ve Gülnur Ünal’ın babaları, Hidayet Umurhan, Muzaffer Avcı ve Hasan Hüseyin Ünal’ın kayınpederi, Emekli Öğretmen Hasan Hüseyin Çınar vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
29.01.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Halil İbrahim Top’un kızı, İlçemiz esnaflarından İsmail Karlık’ın eşi, Emine Damlıca, Hatice Demir, Şükriye Çakmak, Fikriye Uygur ve Abdurrahman Karlık’ın annesi, Mehmet Ali Damlıca, Mehmet Demir, İbrahim Çakmak, Şevki Uygur ve Dilek Karlık’ın kayınvalidesi FATMA KARLIK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
25.01.2017 İlçemiz Pazar Mahallesinden Ali paşalardan Merhum Ali Uğur’un kızı, Merhum Mehmet Uğur, Merhum Hasan Uğur, Merhume Hesna Akpınar ve Adil Uğur’un Kardeşi, Kani Akpınar’ın teyzesi,Bilal,Erol,Yaşar ve Halıcı Hasan Uğur’un halası DUDU UĞUR vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

22.01.2017 İlçemiz İplik Mahallesinden Topçu Nebioğlu, Belediyeden emekli Hasan ve Davut Taşlıca’nın babası, Halil ve Berber Serkan Taşlıca’nın dedes, HALİL TAŞLICA vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
21.01.2017 İlçemiz Kurtuluş Mahallesinden Merhum Kamil Çınar’ın oğlu, Merhum Mehmet Çınar ve Belediyeden Emekli Şoför İbrahim Çınar’ın kardeşi BEKİR ÇINAR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
19.01.2017 İlçemiz Altıgöz Mahallesinden Koçyatağı Köyü nüfusuna kayıtlı merhum Hasanoğlu, Adem, Hasan, Halil, Yahya, ve Selahattin Yiğit’in babası, Mehmet Tosun ve Yusuf Koç’un kayınpederi İSMAİL YİĞİT vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
09.01.2017 İlçemiz M.Akif Ersoy Mahallesinden Merhum Halil İbrahim Güzel’in oğlu, Halil Şen’in damadı, İbrahim Güzel, Esin Güzel Köse ve Hakan Güzel’in babası, Hacı Ali Köse’nin kayınpederi, Tahsin, Bilal ve Mehmet Güzel ile Şerife Karatekin,  Ayşe Ceylan ve Raziye Eryıldız’ın kardeşi HÜSEYİN GÜZEL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

01.01.2017 İlçemiz Hacı Musa Mahallesinden eski esnaflarımızdan Ali Çulfa’nın kızı, Namıdeğer Karaoğlan Tamirci Recep Çakar’ın eşi, Özlem Nur’un annesi, Nuriye Çetingül, Raziye Güler, Mehmet ve Şahin Çulfanın ablaları SEMİHA ÇAKAR vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

2016 Yılı Vefaat İlanları

2015 Yılı Vefaat İlanları

2014 ve Öncesi Vefaat İlanları

Eklenme Tarihi;12 Ocak 2015 Pazartesi |
Sosyal Ağlarda Paylaş
tarih

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Aknet Bilişim Hizmetleri